Menu

rozek niemowlecy

i jeszcze jedno pytanko: rodze na poczatku wrzesnia i zastanawiam sie czy potrzebny jest mi rozek niemowlecy na wyjscie ze szpitala?

moniula
 971  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy wyjscie ze szpitala

Odpowiedzi

sweetnessa27
Ja rodziłam w listopadzie i miałam rożek.Ale ze względu że takiego małego bobaska było wygodniej trzymać rodzinie i dzieciątku było wygodnie.Miałam taki z usztywnieniem kokosowym czy jakimś tam,które można było wyjąć.
emiliab
To zależy jak będziesz przewozić maluszka i jaka będzie pogoda. Jezeli ciepło to zbytek ( jak dla mnie) i jeżeli będziesz przewozić w foteliku samochodowym to na pewno zbytek bo maleństwo będziesz musiała przyczepić pasami, a w rożku nie ma o tym mowy.
ADAMSKA98
kup rożek pszyda ci sie może byc chlodno
Anemona
w domu rozek jest potrzebny bo poprostu jest wygodnie , dzieciatko jest w nim sztywne co jest zdrowe dla kregoslupa. ja rodzila w pazdzierniku i mialam rozek, taki fajny wiazany(grins)
Achcha
według mnie rożek to zbędny wydatek. Do domu dzidzia i tak musi pojechać w foteliku albo gondoli od wózka a w domu jak goście będą się bali wziąć na ręce "bo takie małe" to można zawinąć w kocyk i usztywnić od środka pieluchą. Postanowiłam przy drugim dziecku nie kupować rzeczy, które mi się nie przydadzą na dłuższy czas. Zostanie kasa na fajniejsze rzeczy!
Anemona
ale rozek to znowu nie taki wielki wydatek (kciuki)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
JUSTYLKA
nie stosowałam ,nie był nam potrzebny...a kupiłam wydałam dalej
Martuska
a ja kupiłam i byłam zadowolona i nadal jestem, bo słuzy jako kołderka, nie wyobrażma sobie takiego maliutkiego okruszka przewozic w foteliku i pasami jeszcze przypinać, co tam wogóle przypinać? o wiele wygodniej w rożku :)
paulaa
ROŻEK TO FAJNA I WYGODNA SPRAWA ALE JA RODZIŁAM W GRUDNIU WIĘC ROŻEK MI SIĘ PRZYDAŁ
chwiejna
ja rodziłam we wrześniu zeszłego roku rozek bardzo sie przydał i dziecko lepiej sie trzyma w nim no i wiem, ze maly byl tak owiniety, ze nie wiało mu podczas transportu do samochodu, a potem do domu, dobra sprawa
Remedios
rożek albo śpiworek moze być Ci potrzebny juz w szpitalu, a na wyjście się nie przyda bo dziecko musi wracać w foteliku (chyba że wracacie spacerem w wózku:)) a pasy w foteliku przechodzą miedzy nózkami dziecka. Ja tam kupiłam już rożek, nie taka znowu wielka suma, a może okazać się że moja niunia bedzie akurat z tych co lubią być ciasno otuleni:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.