Menu

rozmawiacie z partnerami o seksie?

tak mnie zainspirowało to pytanie od @czekoladki. Powiedzcie, rozmawiacie ze swoimi partnerami o seksie czy po prostu przechodzicie bez słów do czynów? (glaskac) bo ja muszę przyznać, że mi to zawsze przychodziło z trudnością, zwłaszcza jeżeli miałam mówić o swoich potrzebach. Ale w sumie mówić trzeba bo jak nie, to się na udawanym orgazmie skończy (grins) Jak to jest u was NetMamy? (poklawiszach)

Rozmawiasz o seksie

Anusia22
 464  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli seks rozmowa

Odpowiedzi

czekoladka22
Heh ja lube mówić o seksie i jak jest okazja to o nim rozmawiam:] Z wszystkimi z mężem z koleżanką kolegą i nawet z teściową:] Spróbuj o tym rozmawiać jak o przepisie na ciasto :D Ja tam np. nie umiem udawać orgazmu jak mi nie jest dobrze to czemu mam udawać ? Mąż wie jak zawsze dochodzę i nawet do 4 razy mi sie udaje:D
renata29
Oczywiście,że rozmawiamy.Seks uprawiamy dla przyjemności a nie z przymusu i facet sam się nie domyśli czego potrzebujesz.
Majaaaaaa0000
@anu80 JA tez mam hemoroidy haha ... Jesli chodzi o sex rozmawiam z mężem każdego dnia o tym , o swoich fantazjach ,o potrzebach, checiach itp...Dla mnie to temat normalny i warto mowic o swoich potrzebach lozkowych. Ponieważ wtedy moze byc szczyt kazdego razu , jesli powiesz mezowi jak ma cie piescic by było ci dobrze.
Justyna14
nie ma tematu tabu.Rozmawiamy o wszystkim.O seksie tez
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.