Menu

Rozmowa z księdzem zamiast mandatu - co sądzisz na ten temat?

Jak podaje serwis tvp.info, kilka dni temu policja i duchowni połączyli siły w trosce o zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. "Na trasie Poznań – Zielona Góra ustawił się specjalny policyjno-katechetyczny patrol. Policjanci zamiast karać, wysyłali kierowców na rozmowę z księdzem." Podobno planowane są dalsze akcje tego typu, choć sceptycy zastanawiają się, czy przeprowadzanie tego typu projektów w ogóle ma sens i czy w istocie przyczyni się do do zwiększenia bezpieczeństwa i rozwagi za kierownicą. Co sądzisz na temat tego pomysłu? Uważasz, że rozmowa z księdzem zamiast mandatu to dobre rozwiązanie?

NetMamaTeam Team
 422  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli mandat

Odpowiedzi

kama86
Smiechu warte(grins) Brawo za dobre poczucie chumoru(grins)(hahaha)
kama86
*humoru
MaLaCzarna
(smiech) Wole mandat ! (smiech)
goskapolak
A ja mam w d... gadkę z księżulkiem na temat mojego ewentualnego łamania przepisów ruchu.Wolę już kogoś bardziej kompetentnego- czyli drogówkę.
goskapolak
Idąc tym tokiem proponuję rozmowę męża z księdzem kiedy ten mąż narąbany przyjdzie do domu i wpierdzieli żonie tudzież dzieciom,rozmowę z księdzem posłów nie wywiązujących się z obietnic przedwyborczych,rozmowę księdza z tymi mamami co oszukują dzieci,że przynosi je bocian tudzież,że prezenty przynosi Mikołaj.
lola86
W Polsce księża się już na wszystkim znają i wszędzie się wpierdzielają . Każdemu dać rodzinę, przynajmniej 3 dzieci i niech najpierw to ogarnie . A potem niech ustawia życie innym ludziom
goskapolak
Ech przypomniała mi się historia sąsiadki- bardzo religijnej kobiety.Jej córka wracając z koleżanką wieczorem z kina została potrącona.Kierowca uciekł.Dziewczynę zawieziono do szpitala- okazało się,że nie będzie chodzić.Sprawcą okazał się biskup.
Zapytany dlaczego się nie zatrzymał stwierdził,że myślał,że potrącił psa. (no tak,psa nie warto ratować) Kobieta była tak zaskoczona i zszokowana gdy powiedział jej,że to jej wina bo o tej porze- czyli wieczorem to dziecko (17 latka) powinno być w domu.
Historia jest sprzed ponad dwudziestu lat.
jagoda30
A co jeśli piratem drogowym też będzie ksiądz? Pogadadaję sobie koledzy po fachu?
Też mi autorytet.... tak samo jeśli chodzi o antykoncepcję.
daryjka87poznan
Chore
amalka
Jak dobrze, że zawsze jestem pasażerem (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.