Menu

Rozmowy w toku

Oglądacie ten program? Ja tego nie mogę pojąć jak ludzie mogą wszystkie swoje brudy z domu wywlekać na forum przed kamery!! Nie jest im potem wstyd... przed sąsiadami, przed rodziną itd?! Dla mnie to jest obnażanie swojej prywatności i za każdym razem jak przypadkiem trafię na ten program to poziom mojej irytacji sięga zenitu! Nie rozumiem po co są takie programy? Co one mają na celu. Co nam z tego że dowiemy się że Józek zdradzał Bożenkę z Kryśką i po co te kłótnie na ekranie?! I ta Drzyzga do tego - aż mnie mdli!!

Ju25lka
 852  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

rozmowy w toku ewa drzyzga talk show

Odpowiedzi

boja
Nigdy nie oglądałam tego programu! Dla mnie to kompletna masakra! I zgadzam się z Tobą. Po co nam to wiedzieć...
boja
No właśnie asafi...!!!
britney
Tez nie rozumiem tych ludzi.czasami mysle,ze robia to tylko dlatego by "byc w telewizji"polskie rozmowy w toku,to i tak jeszcze luzik.w niemczech,to czasami az sie plakac chce nad glupota ludzi.chyba jednak mysla,ze dzieki temu,ze sie osmieszaja,beda kiedys slawni....poprostu glupota ludzka,a wszyscy to ogladaja....
Ju25lka
Nie wiem czy byłabym w stanie wywlekać całe swoje życie prywatne tylko dla kasy!! Żenada!
Agula
Czasem zdarzy mi się oglądnąć ale tylko przez kilka minut, jestem ciekawa wypowiedzi tych ludzi, ich toku myślenia i zupełnie ich nie rozumiem dlaczego to robią, czy to ile dostaną pieniędzy jest ważniejsze niż prywatność?
malaaaa
Ja lubię to oglądać. Czasem fajnie popatrzeć jak komuś się życie wyprostowuje po życiowych porażkach. Uważam, że takie programy są potrzebne.
Ju25lka
@desdemona1980: Co wynosisz z tego programu? Bo naprawdę mnie zaintrygowałaś... obejrzymy film - możemy go opowiedzieć - to fabuła i fikcja, programy naukowe - wiadomo, ,wiadomości - wiadomo, ale takie coś? Mnie jakoś nie bawi wchodzenie z buciorami w czyjeś życie a na tym moim zdaniem polega ten program.
Ju25lka
@asafi - o ile można zrozumieć po co oni to robią - bo wiadomo dla kasy. o tyle nie rozumiem po co tracić czas na oglądanie tego.
joka26
Kiedyś słyszałam że kasa jest niewielka za udział w programie ale jak jest naprawdę to nie wiem. Też oglądam ten program, nie zawsze tematy są bulwersujące.
marcela
JA BARDZO LUBIE TEN PROGRAM I PROWADZACA UWAZAM ZE TAKI PROGRAM JEST POTRZEBNY BO WYDAJE MI SIE ZE CZLOWIEK CZASAMI STAJE SIE BARDZIEJ TOLERANCYJNY I CZASMI WIDZI ZE NIE TYLKO ON MA PROBLEMY
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.