Menu

roznica wieku

mam dwie corki. Sylwia ma 12 lat, a Zosia 2 lata. sa w tym plusy i minusy. bardzo sie lubia, ale zabawic to sie razem nie umia. kazda z nich ma inne problemy, a ja razem z nimi. mimo to jestem szczesliwa mama i chyba jakos daje sobie z tym rade. czy sa jakies mamy, ktore tez maja duza roznice wieku miedzy dziecmi? co inne mamy o tym sadza?

bella
 648  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie dzieci

Odpowiedzi

Tesa
Jak wiesz między moimi jest tylko rok różnicy i świetnie się razem bawią ale i kłócą. A jak to jest mieć młodszą o kilka lat siostrę to chyba pamiętasz? Nie łatwo się wtedy razem bawić.
bella
no niestety ale duzo pamietam
bella
to znaczy, ze pamietam nasze klotnie
Tesa
ha, ha, ha ale teraz to juz można razem posiedzieć na netmamie. Sylwia z Zosią też do tego dorosną że się będą umiały razem dogadać
bella
ja to wiem, ale nie o to mi chodzilo. bo sa przeciez dobre strony. jak sylwii caly dzien nie ma, to mam zosie. a my zamiast normalnie sobie posiedziec, to dyskutujemy na netmamie...
MamaMateuszka
Mój barat jest starszy o 14lat. Ja wspominam dzieciństwo z nim super, był bardzo odpowiedzialny ale z jego punktu widzenia pewnie już nie było tak kolorowo, nawet do kolegów nie mógł wyjść sam bo zawsze jak cień ciągnęła się za nim młodsza siostra...... Mimo tego do dzisiaj jesteśmy bardzo zżyci. No i jest jeszcze jedna zaleta.... jak rodzice nie chcieli dosponsorować córeczki to przecież brat już pracował i można się było do niego uśmiechnąć(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.