Menu

Rozolnienie po tranie?

Od kilku dni podaje mojej starszej córci tran ,jedną łyżeczke dziennie.I już sie cieszyłam ,że nawet w miarę to wypija,bo wiadomo tran jest bardzo dobry.Ale wczoraj kilka razy miała rozwolnienie i dzis też.Czy to mozliwe ,że to po tym tranie??nic innego takiego rozluzniającego nie jadła...mam przestać jej dawać?.

Kasia1978
 2647  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie tran

Odpowiedzi

jolkabt
Tran, jak wiadomo, to czysty tłuszcz wieloryba, więc siłą rzeczy, jeśli podajesz go bez jedzenia, to podziała przeczyszczająco... Najlepiej więc podawać tran w trakcie posiłku. Pozdrawiam... :)
Achcha
Tak, podawaj najlepiej w trakcie posiłku. Poza tym jak podajesz osobno to potem dziecku się nieprzyjemnie odbija tym ohydnym smakiem i zapachem.
justii34
U nas w rodzinie mamy złe doświadczenie z tranem dla dzieci.Siostrzenica brała,również reagowała biegunką ...potem dochodziło do wymiotów .Lekarz był bezradny ,nie miał pojęcia że to od tranu.Było gorzej.We WROCŁAWIU zrobiono jej badania[różne] wyszły złe wątrobowe i tam zapytano czy dziecku nie podaje się tranu.Oczywiście Tak.Kazano odstawić i powiedziano iż dzieciom nie podawać,miała wówczas 9 lat.Kłopoty się skończyły dostała lekarstwa.Moja doktor mówi by również dzieciom nie podawać(pout)(pout) a ja np.jako dziecko brałam i nic mnie nie było(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.