Menu

Rozrożnianie kolorów

Dziewczyny kiedy wasze dzieci zaczęły rozróżniać kolory? Mojej córce jest kompletnie obojętne co jakiego jest koloru – często ja proszę podaj czerwoną koszulke przyniosi niebieską ... Czy to normalne?

jolks28
 516  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

Akoo
Każde dziecko rządzi się innymi prawami i ma swoje tempo. Majka w tym wieku już nazywła pięknie podstawowe kolory a Kondrat na wszystko mówi zielone, ale wydaje mi się że to chyba dlatego, że najlatwiej mu się to wymawia :) Spokojnie na wszystko przyjdzie pora.
maryanna
Mój Mateuszek miał gdzieś 2, 5 roczku jak rozróżniał podstawowe kolory plus różowy, fioletowy, granatowy i szary. Każde dziecko rozwija się inaczej i przyswaja różne umiejętności w różnym okresie. Możesz zapytać pediatrę przy okazji.
lolitta
Madzia niby rozróżnia kolory i potrafi nazwać, ale jest takim leniuchem, że czasem po prostu się nie zastanowi i odpowiada kolorem, który akurat przyszedł jej do głowy. Nie martw się zupełnie .
kasia13_archiwum
Moja mala ma 2 latka i 3 miesiace i ma juz swoje ulubione kolory... najlepiej jasne, sloneczne, wyraziste. Kolory, ktorych nie lubi (i ubranie w tym kolorze nie pozwoli sobie zalozyc) to czarny, szary, brazowy... takie smutne kolory.

Unable to define the environment.

Unable to locate your environment configuration file.

Missing environment variables.

Database Error

Error establishing a database connection

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.