Menu

rozstepy

Dziewczyny co uzywalyscie (jezeli cokolwiek) na rozstepy w ciazy, jakiej firmy kosmetyki? ja smaruje sie kremami, bo juz mam rozstepy bo przed ciaza bralam tabletki anty i przytylam 10kg, teraz jestem w 12tc i jak rarazie chudne i juz je mam. Jak myslicie czy to znaczy ze mam juz predyspozycje do rozstepow i kremy to bedzie strata czasu?

samanita
 688  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

tycie rozstepy ciaza

Odpowiedzi

madzia72
Hej! Wiesz ja używam nivea GOOD BAY cellulite i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolona!
Agnieshka76
Nie pomogę nie miałam nigdy rozstępów, a za mną 3 ciąże w których przytyłam po ponad 15 kilo w ostatniej 19 . Wiem wiem jestem szczęściarą (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(smiech)(smiech)(smiech)
Pineczka
Ja na razie smaruję tylko oliwką, jestem w 22 tygodniu i żadne nowe rozstępy mi się jeszcze nie pojawiły. Mam tylko te co nabyłam podczas brania tabletek anty i podczas późniejszego odchudzania:/
amelializak
w czasie ciazy niemailam zadnego,dopiero sie pojawily po urodzeniu:(smaruje eveline balsamem na roztepy i masaze piling itp
Achcha
smaruj, smaruj tym bardziej że masz skłonności. wszystko co odżywcze i natłuszczjące. smerrfertka fissan podpowiada i ja też go miałam - jest ciężki ale dobry, oprócz tego Dax Cosmetisc seria dla mam a rzeczy na cellutitis nie używaj bo nie wolno w ciąży!
korek221
ja się smarowałam kremikiem marki Gerber, nazywał się chyba Penaten czy jakoś tak , w każdym razie był specjalnie dla kobiet w ciąży i zadziałał, bo nie mam ani jednego rozstępu(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.