Menu

rozstępy

Kochane, czy macie jakiś sprawdzony i dobry i skuteczny krem albo coś na rozstępy?? W pierwszej ciąży nie miałam rozstępów a smarowała się tak jak i teraz oliwką.. No i wychodzą teraz mi na zewnętrznej stronie ud.. Narazie są blade ale i tak okropnie to wygląda..
Polećcie mi coś żeby je zniwelować choć troszkę..

Beatris0302
 557  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie rozstępy

Odpowiedzi

anulka2281
Ja przez całą ciąże stosowałam krem z Gerbera. Jest stosunkowo dosyć tani i w moim przypadku okazał się być bardzo skuteczny i od początku do końca miałam gładki brzuszek. Jednak jest to kwestia indywidualna.
margolcia85
w pierwszej ciąży żywałam wszelkich dostępnych na to srodków wypróbowalam chyba wszystko co wpadło mi w ręce, a mam ich tyle że MASAKRA! Teraz postanowiłam że nie zrobię z tym nic i jak narazie mam ich już kilka (nowych) ale szkoda mi kasy na te wszystkie badziewskie specyfiki
pscolka1987
uroki ciąży (grins)ja stosowałam krem dla matek w ciazy przy pierwszej ciazy zero rozstępów ,a przy 2 to stosowalam to samo ale nie pomogło bo rozstępów było bardzo duzo ....ginekolog powiedzial ze tylko usówanie laserowe może przynieść efekt .... (pout)(pout)
daryjka87poznan
Najlepsza jest oliwka dla dzieci.
maja1482
w pierwszej ciąży używałam kilku kremów na rozstępy i niestety pojawiły się, choć tragedii nie ma...w drugiej ciąży od 4 miesiąca do rozwiązania używałam jednego kremu dwa razy dziennie, rano i wieczorem ELANCYL FIRMY GALENIC... Nie pojawił mi się żaden nowy rozstęp, więc polecam w 100%
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.