Menu

Rozszerzanie diety maluszka

Chciałabym się dowiedzieć jak było u Was ...
Od kiedy wprowadzałyście pierwsze soczki , warzywa itp. u swojego maluszka ? Czy czekałyście do 4 miesiąca czy próbowałyście wcześniej ?
Od czego zaczynałyście ?
Od kiedy zamieniłyście mleko 1 na 2 ?
Czy robiłyście to stopniowo czy po prostu kończyłyście opakowanie 1 i zaczynałyście nowe już 2 ?

kropeczka
 509  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

jedzenie niemowląt

Odpowiedzi

renata29
jak miał około 4,5 miesiąca dostał pierwszy raz jabłka ze słoiczka,mleko zmieniłam po pół roku,stopniowo,najpierw jedna miarka 2 i reszta 1 itd.
Gosialuu
3,5 miesiąca jak dostała pierwsze jabłko ze słoiczka z mlekiem tak jak @renata29
234olenka
ja dokarmiałam małego od 5 miesiąca..pierwsze co spróbował to chyba było chlebek,potem p mału słoiczki zgodne z miesiącami różne owoce czy tez deserki z słoiczków czy też jabłko starte...a obiadki sama mu gotowałam.mleko dostał jak skończyłam karmić do 7 miesiąca - mleko pił Bebiko 2R.....-Wszytsko się robi stopniowo nie od razu..na raz....(kciuki)(kciuki)(prezent)
maminka
Wszystko trzeba podawac po kolei aby bylo wiadomo na co ewentualnie dziecko ma alegrie. Ja na poczatek podawalam malej jabluszko, pozniej marchew, delikatny rosolek i inne sloiczkowe dania...zawsze patrzylam na to od kiedy dziecko moze je przyjmowac i w odpowiednim momencie mala probowala :) a jesli chodzi o mleko to niestety nie pomoge bo karmilam Mala do 16m.z. wiec od razu wprowadzilam mleko po pierwszym roku zycia ;) (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.