Menu

Rozważałaś kiedykolwiek wykonanie zabiegu medycyny estetycznej?

Jak przeczytać można w artykule Chcemy, ale nie korzystamy "prawie 80 proc. Polek interesuje się zabiegami medycyny estetycznej, ale tylko ok. 5 procent zdecydowało się z nich skorzystać." Według autorów artykułu "ingerencja chirurgiczna wydaje się wielu kobietom zbyt drastyczna, kosmetyki – zbyt słabe. Wówczas idealnym kompromisem staje się wizyta w gabinecie medycyny estetycznej." Mimo to bardzo mały odsetek pań decyduje się na wykonanie takiego zabiegu. Czy Ty również interesujesz się tym tematem? Rozważałaś kiedykolwiek wykonanie zabiegu medycyny estetycznej?

NetMamaTeam Team
 377  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie medycyna estetyczna

Odpowiedzi

kama86
Nie wiem..Teraz jestem młoda,a co bedzie za kilkanascie lat dopiero sie okaze..
renata29
Nie interesuje mnie to.Nie mam potrzeby niczego poprawiać.
amalka
Ja tam się nie rozdrabniam i jeśli już, uderzę od razu do chirurga. Gdy wygram w "totka", na rok zamieszkam w dobrej klinice i zmienię nawet "kształt paznokci" (grins) O żadnym umiarze nie będzie mowy...
Beatka9316
Nie wiem... Na razie nie mam na to pieniążków bo taka operacja to dość spory wydatek dla wielu osób... To się liczy w tysiącach. Ale jeśli kiedyś miała bym do dyspozycji taką gotówkę to za pewne coś by się tam znalazło do poprawy :D. Więc nigdy nie powiem, że na pewno bym sobie nie zrobiła.
oli28
Na dzień dzisiejszy nie mam takiej potrzeby,a co będzie za 10-20 lat czas pokarze.Na razie jestem zdania,że natury nie należy poprawiać
flame123
Generalnie, moim problemem nie jest czy zdecydowałabym sie na taki zabieg, tylko co w pierwszej kolejności poszłoby pod nóż :)
iwus198920
nosek bym poprawiła :) ale szkoda mi kasy
Iwona1977
Rozwazalam a i owszem...ale kasy brak :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.