Menu

Rozwód przyjaciół

Właśnie dowiedziałam się że nasi przyjaciele podjęli decyzję o rozwodzie – od jakiegoś czasu się nie układało, ale byłam przekonana, że jakoś to będzie. A tu niestey. Zupełnie nie wiem jak się zachować. Ewa jest moja przyjaciołką od zawsze, ale z Rafałem też zdążyliśmy się bardzo zżyc przez tych 10 lat znajomości. Nie chcę stracić żadnego z nich to samo mój mąż. Jak się zachować dziewczyny? Ja rozumiem, że ich życie niestety się nie ułożyło, ale jak z tego wybrnąć obronna ręką żeby wszystkim było dobrze. Przecież nie będę wybierać między nim a nią tym bardziej, że mój mąż na pewno wybrał by inaczej...

Marlena
 652  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

rozstanie przyjaciele rozwód

Odpowiedzi

johanna
Ja własnie kiedyś była w sytuacji ale z drugiej strony – długo b yłam z chłopakiem i mieliśmy wspólnych znajomych, niestety tych którzy wydawali mi się najbliżsi straciłam wraz z rozstaniem – postanowili zrezygnować z przyjaźni ze mną ze względu na niego – jego znali dłużej. Strasznie mi było przykro. A naprawdę nie widziałabym przeszkód żeby przyjaźnili się i z nim i ze mną – przecież nie musielibyśmy się razem spotykać i rozmawiać na swój temat... prawda?
kosia
Sytuacja faktycznie nie do pozazdroszczenia. Wiesz jeśli to twoi PRAWDZIWI przyjaciele, to powinni zrozumieć, że nie chcesz rezygnować z żadnego z nich. Wiesz... czasem prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
mumczinx
Nie raz znalazłam się między przysłowiowym młotem a kowadłem i nigdy nie wybierałam pomiędzy jedną a drugą osobą. Utrzymuje dobry kontakt ze wszystkimi, ubolewam często, że potoczyło się tak a nie inaczej, lecz nie warto dokonywać wyborów, tylko dyplomatycznie nie wtrącając się w prywatne decyzje utrzymywać znajomość.
KaczkaDziwaczka
zgadzam się. po jakimś czasie afera cichnie. Trzeba tylko opanować pokusę bycia mediatorem:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.