Menu

Ruchy dzidziusia w 35 tc...

Witam. Dziewczyny jestem w końcówce 35 tc i od wczoraj Mój Mały lokator w brzuszku coraz mniej się porusza. Czy u Was też tak było że Wasze dzieciaczki coraz mniej się ruszały już w tych tygodniach mam jakiś powód do zmartwień.

iwona1985
 532  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie dziecko ruchy

Odpowiedzi

halina21
dokładnie tak jak mówi anu80 ma mniej miejsca ale jeśli ruchy są rzadsze i słabsze to dla pewności zawsze możesz poradzić się lekarza życzymy powodzenia :)
niki30041988
Tak kochana, ja już słabiej wyczuwałam po 30stym tygodniu, teraz w 38 tygodniu to już w ogóle słabiej czuć (przeciąganie raz na jakiś dłuższy czas), ale jest wszystko w porządku, bo wczoraj byliśmy na kontroli:), więc jeśli masz wątpliwości to idź do gina. Dużo zdrówka (prezent)(prezent)
sara7777
tak jak piszą dziewczyny, dzidziuś ma coraz mniej miejsca w brzuszku stąd słabiej wyczuwasz jego ruchy.doświadczyłam tego w obu ciążach
Lwiczka
A mówił Ci lekarz o liczeniu ruchów o określonych porach dnia? Po tym mozna poznac że coś nie tak a wtedy natychmiast szpital.
piasekpustyni
mi się nieraz nie ruszał cały dzien i jedzenie słodkościo nie pomagało to jeździłam jak wariatka na izbę przyjęć bo się martwiłam. a teraz TORNADO!!!
Atramka1977
Cześć Iwonko, ja też słabiej odczuwałam ruchy Lenki;)I też sie zamartwialama, podpytaj lekarza. Za to jak sie pod koniec przekrecila, to mysllam, ze mnie polamie;)))))buziam:)))
malinowska
Twój mały lokator nie ma już tyle miejsca żeby sobie poszarżować to jest normalne im więkrzy tym ruchy są bardziej ograniczone ;-) powodzenia (kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.