Menu

Ruchy dziecka?

To jest moja trzecia ciąża i jestem dokładnie w końcówce 18 tygodnia i do tej pory nie czuję ruchów dziecka, równo tydzień temu miałam usg i wszystko było w porządku (dziecko jak najbardziej się ruszało) ale ja nic jeszcze nie czuję. Podobno przy kolejnych ciążach ruchy dziecka są wcześniej wyczuwalne i tak sobie czekam i nic, a już nie pamiętam jak to miałam z poprzednimi dwoma ciążami. Powiedzcie to normalne? Miała tak któraś z was? Bo jak czasami słyszę czy też czytam że jakaś mamusia czuła już ruchy dziecka we wcześniejszym tygodniu to już różnie zaczynam myśleć.

jollka
 808  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża rchy płodu

Odpowiedzi

jollka
@neomi No ale usg miałam równo tydzień temu i było wszystko w porządku, tylko po prostu wydaje mi się że będąc w 18 tygodniu to powinnam już coś czuć.
monique25
ja poczułam bardzo pózno ok 23 tygodnia bodajże lekarz mówił ze dziecko tak sie po prostu ułożyło i ze bede pózno czuc ruchy maluszka (smutna)
mycha2706
Ja kochana teraz niedawno byłam w trzeciej ciazy i ruch poczułam dopiero w 24 tygodniu,wiec głowa do góry.Jezeli na usg wszystko w porzadku to nie martw sie (grins) wkrótce zacznie fikac(grins)
jollka
OK dziewczyny dziękuję za odpowiedzi (prezent)(prezent)(prezent)
Czyli będę czekać dalej z tym że ja już tak bardzo bym chciała coś czuć.
Nula139
Ja w trzeciej ciąży rucy poczułam na przełomie 14-15 tygodnia,moja lekarka mówiła ze ruchy dziecka moga być odczuwane od 14 do 22 tygodnia,u kazdej z nas jest inaczej.
No a jesli byłas na USG i wszystko jest ok,to nie ma powodu do zmartwień,pewnie juz niedługo doznasz tego wspaniałego uczucia i poczujesz pierwsze ruchy swojego maleństwa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.