Menu

ruchy dziecka

Kochane jak to u Was jest lub było z ruchami dziecka w 37 tyg? Były intensywne czy raczej się zmniejszyły?

joasik31
 552  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ruchy dziecka

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
W 37 tyg ciąży , ruch był intensywny , nie dość ze było czuć to i widać ruchy dziecka:) Widziałam nawet wypchnięta nóżkę.
MamaMateuszka
Od pierwszego kopniaka były bardzo intensywne do samego końca ciąży. Tak się kręcił, że zawiązał sobie supełek na pępowinie czego nie było widać na us. Dopiero jak byłam 3tyg. po terminie i środki na wywołanie nic nie pomogły zrobili mi cesarkę no i okazało się, że była za krótka bo był supełek. Zostało mu do dzisiejszego dnia zresztą, nic tylko kopie piłkę(grins)
halina21
u nas ruchy były intensywne szczególnie jak mama sobie zjadła coś słodkiego i położyła się odpocząć :) oraz jak robili nam ktg :)
kinia87
ja też pamiętam jak poczułam pierwsze ruchy i tak do samego rozwiązania były dość intensywne. Uzależnione też od tego co zjadłam he he, a jak martwiłam się,że mała coś słabo kopie,albo w ogóle to zajadałam sie czekoladą i wtedy kopniaki takie,że brzuch cały falował (grins)(grins)
karolincia
intensywne przez całą ciąze zwłaszcza z synkiem
natuuusia19
przez cala ciaze wiki byla bardzo ruchliwa
karolcia514
intensywne przez całą ciąze
piasekpustyni
czasem jak się wiercił to tylko brzuch mi skakał a czasem wcale się nie ruszał aż jeździliśmy z Mężem na izbę przyjęć sprawdzić czy wszystko dobrze, ale to chyba w późniejszych tygodniach było.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.