Menu

Ruchy w Ciąży

(kwiatek)(kwiatek) Witam netmamy,dzisiaj zaczynam 19 tydzień ciąży jest to moja druga ciążą.Chciałąm się zapytać kiedy czułyscie ruchy dziecka bo ja jeszcze nie czuję i trochę się martwię...Dodam że z ciążą wszystko ok i serduszko też bije..

Anka05
 556  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciaża ruchy dziecka

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Oj, nie pamiętam, chyba dość późno ale za to konkretnie(grins) Już w tedy wiedziałam, że polubi piłkę(smiech)
Beki
W drugiej ciąży powinnaś czuć wcześniej... tak mówią, ale teoria teorią :)
Tuptolek
ja czułam bardzo wcześnie tym razem, to był jakiś 15 tydzień, a teraz w 20 jest sporo tych kopniaczków, łatwiej wyczuć jak Ty się położysz, wycisz i wsłuchasz w swój brzuszek, że tak powiem, no i wszystko zależy od szupłości mamy
halina21
witaj ja ruchy czułam dość wcześnie w pierwszej ciąży w 16 tyg.a w drugiej w 14-15 tyg.ale każda ciąża inna jest spróbuj się położyć na spokojnie a przedtem zjedz coś słodkiego i pogłaszcz brzuszek,mów do maluszka może zachęcisz go do kopniaczków na pewno wkrótce je poczujesz powodzenia (kwiatek)
jagoda30
tak gdzieś właśnie 19-20 tc
Tuptolek
maultka2202 to Ty czujesz a nie wszyscy, wszyscy to wiesz, zawsze będą się mądrzyć, ja też byłam zdziwiona, że tak wcześnie, ale właśnie tłumaczyłam sobie to drugą ciążą i szczupłą figurą (kwiatek)
niki30041988
w pierwszej ciazy dosc wczesnie to byl 16 tydzien myslalam ze to nie mozliwe, teraz zaczelam 11 tydzien w drugiej ciazy, tez jestem ciekawa kiedy poczuje ruchy malenstwa.
amalka
Popieram @Tuptolka (grins) Osobiście pierwsze ruchy czułam około 14stego tygodnia. Moja siostrzyczka nawet nieco wcześniej ale to taka drobnica, że za sztylem od miotły by się schowała hehe Lekarz powiedział mi, że to sprawa indywidualna. To były te "motylki" ale czułam wyraźnie (cukierek)
renata29
w drugiej ciąży w 17 tygodniu
emikacpi
w drugiej około 18-19 tygodnia
MagdaN
teraz jestem w drugiej ciąży aktualnie w 21 tygodniu,pierwsze ruchy w 16 tyg poczułam,teraz to już chyba ćwiczy na Euro bo kopie ciągle:)
Justyna14
Jestem w pierwszej ciazy.Teraz jestem w 22 tygodniu ciazy.Czuje mocne ruchy.Pierwsze poczulam pod koniec 17 tygodnia.
czekoladka22
to nie jest powiedziane że jak druga ciąża to musi być już czuć ruchy w 19 tygodniu wszystko zależy od dziecka ja np. ja w pierwszej ciąży w 21 tygodniu w drugiej nie pamiętam ale chyba też w 20tym teraz w 3 ciąży w 17 tygodniu. tak mi się wydaje że od wielkości i siły oraz chęci maluszka :]
czekoladka22
no i teraz to już ale tak kopie że masakra .. 33 tydziń skończony
mamaKACPERKA
ja w 2ciazy dopiero w 20tyg a w pierwszej w 18tyg..gdzie drugi synek byl wiekszy niz pierwszy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.