Menu

Rysunki 3 - 4 - latków

Witajcie

Pytanie kieruję do mam 3-4 - latków, bądz starszych, które również malowały w tym wieku.
Zaznaczam od razu, że nie robię żadnych badań (grins) , po prostu chciałam się dowiedzieć, co malowały Wasze dzieci w tym wieku? Co rysunki przedstawiały, czy dzieci malowały jakieś postacie, kształty, rosliny, zwierzęta czy były to raczej "maziaki". A może w ogóle nie chciały/ nie chcą malować?
Kiedy rysunki stawały się bardziej "precyzyjne", a może już w tym wieku czyjeś dziecko było małym Picasso?
Czym wolą malowac Wasze bąble, kredkami, pędzelkiem + farbkami, a może paluszkami?

Oczywiście wiem, że każde dziecko jest inne, rozwija się w swoim tempie i ma różne zdolności - zamieszczam tę "klauzulę", żebyście nie marnowały czasu na jej pisanie.
Po prostu pochwalcie się "obrazami" Waszych dzieci.

tymianek
 1543  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport rysowanie malowanie

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Mój ma skończone 2,5 roku umie narysować głowę miśka
(kciuki) bardzo ładnie mu to wychodzi (grins)
Madzik8889
Moja córka teraz w marcu skończyła 3 latka i jak narazie maluje tylko jakieś bazgroły. Jak narazie maluje tylko kredkami (woskowymi lub zwykłmi) i uwielbia długopisem "rysować" przez wakacje mam zamiar jakieś fabki kupić, będzie mogła na polku malować wteddy, bo w domu to tylko pod ścisłą kontrolą bo już kilka razy pucowałam panele po kredkach woskowych(krejzolka)(smiech)
rozowa82
na kartce dziwolągi, na ścinie otrafi taką buzię wyrąbac ze aż miło(grins)(smiech)
daryjka87poznan
Moja ma dwa latka i 3 i umie namalowac juz buzie usmiechnietą.
daryjka87poznan
3 miesiace mialo byc
krasna1
w tym przedziale wiekowym kupowałam specjalne kolorowanki
patrycja21
moja ma 3 latka ponad i narysuje kotka w najprostszej wersji, chmurki słoneczko , drzewka, lubi i duzo umie i chce zeby jej pokazywac nowe rzeczy jak rysowac
ancyk
Moja córcia ma 3 latkka umie narysować słoneczko, chmurki a tak to jakieś bazgrołki-jak narazie nie ma do tego zapału i talentu!!! Woli gimnastyke, taniec i śpiew!!!
myszka838383
mój prawie 4-latek najbardziej lubi malować farbkami :) Słońce, kwiaty, drzewa i żyrafę (grins) Jego wczorajsze dzieło pt ''słonecznik'' w mojej galerii (grins)
mysza
mój łobuziak za miesiąc skończy trzy latka , a tematem przewodnim każdego rysunku są samochody ..kreśli autka ze szczególami typu światła i klamki w drzwiach i nawet całkiem zgrabnie mu to idzie ...jak nie rysuje samochodów to idą bałwany z pięciu conajmniej kul złożone (grins) i ludziki jakieś (te z rzęsami tą są kobiety " -tak mówi moje dziecko )(grins) słoneczko ,chmurki ...ogólnie malowac lubi ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.