Menu

ryż,ryba??

od kiedy dawalyscie ryz swoim dzieciom??i jaki zwykly czy brazowy??tak samo od kiedy rybe i jaka??

madusia
 1718  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta ryba ryz dziecko

Odpowiedzi

Mandarinios
dzieciom najpierw powinno się podawać samo żółtko - zawiera duzo witamin a przede wszystkim żelazo ja daję już Kubusiowi jakiś czas (skończył 16.05 8 m-cy) a ryż normalnie jest w słoiczkach po 4 m-cu jesli się nie mylę razem z marchewką więc możesz już dawać... Rybę też powinno się szybciej wprowadzać, czytałam kiedys, że właśnie za późno się wprowadza ją do diety dziecka.
KlaudynaK
ryż od 4 miesiąca, biały, rybę z tego co pamiętam to od 10 miesiąca, jajka od 6 miesiąca. Ale podkreślam, że z tego co pamiętam i do tego jak dziecko jest na mleku modyfikowanym. Dzieciom na cychochu wprowadza się wszystko około 2 miesiące później.
KlaudynaK
jajka - żółtka oczywiście, bo białko później ale nie pamiętam jak to było książkowo, ja dałam po skończeniu 10 miesięcy jak sięgnę pamięcią...
avialle
ja wprowadziłam rybę po 6 miesiącu teraz je rybki dwa razy w tygodniu, żółtko całe co drugi dzień, ryż biały bo brązowy jest zbyt twardy..
synek ma 9,5 miesiąca..
madusia
no ja juz karmie Wiktorka butla..a ile tego ryzu wprowadzac i jaka rybe-jaka jest najzdrowsza??
bym poszla zapytac mojej lekarki ,ale jest na urlopie:(
chwiejna
ryz od 4 miesiaca, zoltko daje małemu od 6 miesiaca i rybke po grecku z gerbera daje od 7 miesiaca (po 6 miesiacu) z innych firm rybka jest jakos pozniej moze od 9 miesiaca dopiero nie pamietam.
aniula
ja podawalam ryz w zupkach od 7m...rybe po 11m, a żóltko od 7 po pol co drugi dzien, potem po calym...., w 11m cale jajo..ryby najzdrowsze te tluste...makrela, losos, dorsz..fladra tez jest dobra
mammma
www.osesek.pl, zakładka "żywienie dziecka"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.