Menu

rzucanie przedmiotami

Czesc netmamusie,mam pytanko...moja 1,5roczna corcia rzuca wszystkim co popadnie, leca prawie wszystkie przedmioty ktore wpadna jej w raczke. jak to sa jej lekkie zabawki to da sie wytrzymac ale jesli rzuca czyms ciezkim i przelatuje to przez caly pokoj to juz sie robi niebezpieczne. tlumacze i tlumacze i to nic nie pomaga..czasami nerwy mi siadaja i nie wytrzymuje i krzykne....ale ona nic sobie z tego nie robi...czy znacie jakis skuteczny sposob na oduczenie jej tego?? czy poprostu msze to przejsc/?? Milej niedzieli przy okazji zycze :)

maminka
 673  8

Odpowiedzi

jolla30
mój też miał taki czas że rzucał wszystkim. pochowałam wszystko co cięzkie i warościowe a reszta jak rzucał to nie zwracałam uwagi... znudziło mu sie bardzo szybko
XenaX
Moja (19m-cy) ma to samo ostatnio , nie znosi jak ktoś nie zwraca na nią uwagi... myślę, że to szybko jej przejdzie;)
mycha2706
Hehe to witaj w klubie.mój Gruby robi identycnie a w dodatku sie wspina.Na wszystko.Głowe ma cała w siniakach już,bo tu sie stuknie,tam przewróci a broi dalej(kciuki) Chyba trzeba przeczekać(awve)
xkasiulax
Aaa moja tez rzuca zwłaszcza jak coś jej nie wyjdzie,albo ma NERWY! (awve)
asiunia83
a ja tam z tego nie wyrosłam (nigdy) jak mnie mój wkurzy to rzucam czym popadnie (smiech)(smiech)(smiech)
amalka
To "normalne" i minie... Krzysio wyrzucał nawet przedmioty przez balkon a ja z reklamówką na dłuuugiej tasiemce czatowałam na balkonie na przechodniów i prosiłam by mi wrzucili do niej leżące pod blokiem "skarby" (smiech)(smiech)(smiech) Tłumacz, tłumacz, tłumacz... i miej nadzieję, że pomoiże... Poczekaj na bunt 2latka. Wówczas będzie się działo (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Pozdrawiam.
Amcia
Właśnie też to przechodzę z Arturkiem im więcej mu tłumaczę to jest jeszcze gorzej bo zaczyna się śmiać i wie że robi żle(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.