Menu

Sałatka z kurczaka

Synowie za tydzień mają komunie.Znalazłam dwie ciekawe sałatki z piersi z kurczak,jedna z ryżem druga z makaronem. Kiedy taką sałatkę powinnam zrobić ,przed podaniem czy mogę wcześniej ją przygotować.
Robię komunię w domu ,chciała bym mieć z 3 sałatki jeszcze dokładnie nie wiem jakie ,ale muszę sobie jakoś to całe przygotowanie poukładać.

alinagj1o2
 624  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Odżywianie sałatka

Odpowiedzi

karolcia514
możesz przygotować wcześniej :)
jagoda30
możesz dzień wcześniej,a przed podaniem wymieszaj z majonezem,jeśli jest w przepisie
alinagj1o2
W jednym przepisie mam majonez ,w drugim sosik ze smażenia piersi i woda z ananasa.Przepisy zabrałam z grupy która istnieje. Osoby które podały je jednak dawno nie zaglądały i nie mogę ich się spytać a przepisy wydają mi się ciekawe.
amalka
Odradzam dzień wcześniej, szczególnie tą z makaronem. Makaron ma to do siebie, iż "ciągnie" wilgoć i pęcznieje okropnie. Wiem z doświadczenia, że gdy po imprezie zostawała mi sałatka i chciałam zjeść ją dnia kolejnego, trzeba było dodać sosu/ majonezu a smak nie był już ten sam. Kurczak i inne składniki również stracić mogą apetyczny wygląd. Osobiście wolę sałatki przygotowane max 1-2 godziny przed podaniem. Mają czas się "przegryźć" i nie tracą nic z estetyki.
Tuptolek
zrób sobie gyrosa, jest z kurczakiem, a bez makaronu, węc sobie zrobisz dzień wcześniej i jedna niech będzie warzywna, nie wszyscy lubią eksperymenty, a majonez dodaj tego samego dnia co impreza, a jedna to może niech będzie taka wiosenna, czyli jakaś sałata, ogórek, ser feta, rzodkiewka i może np. papryka czerwona i śmietana albo sos grecki
alinagj1o2
Warzywnej nie chcę,to już takie oklepane. Chyba postawie na gyros.
MamaMateuszka
polecam z tortellini, pycha. Możesz zrobić dzień wcześniej a przed podaniem dodać pomidora, inaczej będzie wodnista. To ostatnio nasza ulubiona(glodna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.