Menu

Sale szpitalne

Moje dzieci przebywają w szpitalu.Niestety nie ma tam nic co by przypominało że ta miejsce dla dzieci,brak świetlicy telewizora by mogło dziecko zobaczyć bajkę.Tyle słyszy się o szpitalach przyjaznych dziecku a tu takie coś.Czy i wy trafiliście na takie oddziały z dziećmi ,jak wyglądają inne,czy też tak ?

alinagj1
 658  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie sale szpitalne

Odpowiedzi

Ewelka151207
W wodzisławiu śląskim jest bardzo ładny oddział dla dzieci, na korytarzu duże akwarium z rybkami,w salach na ścianach są namalowane postacie z bajek(chyba z kubusia puchatka)jest też salka z telewizorem i różnimi grami planszowymi,książkami itp.,naprawde jest ładnie i przyjemnie, nie rozumie dlaczego nie ma tak w innych szpitalach
misiak7
u nas w grudziądzu szpital jest dziecinny , wygląda w środku ślicznie sale są kolorowe , obrazki namalowane ręcznie , są to postacie z bajek. Jest świetlica dla dzieci gdzie mogą przyjść po oglądać telewizję , pobawić się , są też sale z telewizorem i prysznicem , toaletą . Dzieci dostają też karty już tel by mogły zadzwonić do rodziców , korytarze też są bardzo kolorowe . Dziwne , że nie jest tak w innych szpitalach
krasna1
szpital w którym pracuję ma ładne sale dla dzieciaków.
Ale pamiętam jak ostatnio moja siostra była z dwutygodniowym dzieckiem w szpitalu-masakra!
Trafiła do sali matki karmiącej,przebywała tam 10 dni i ani razu nikt tam nie posprzatał,na końcu siostra załapała wirusówkę.
Wspomnę,że sala miała tylko łóżko i takie pudelko na dzidzię-nic więcej.
No były brudne ściany,zakurzone lampy i plamy brudu na podłodze...
szkoda gadać!!!
alinagj1
Co mnie też dziwi od czwartku rana tylko raz była wizyta, myślałam że powinna być rano i wieczorem istny cyrk.Kuchnia zamknięta dzieci muszą mieć swoje napoje bo nie ma picia.Pielęgniarka stwierdziła że trzeba dziecko zaopatrzyć bo one nie mają na takie sprawy czasu ,a picie jest do posiłków.Obiad jest od 13 do 15 zależy jak dowiozą.Przecież to nienormalne!!!
kasia13_archiwum
No... rzeczywiscie NORMALNE TO NIE JEST... :(((
rozowa82
krasna1 powiedz mi czy twoja siostra płaciła za pobyt w szpitalu jak lezała z dzieckiem?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.