Menu

Sam w pokoju

W jakim wieku były wasze dzieci jak zaczęły się bawić same w pokoju? Kacperek ma 15 miesięcy i bardzo chętnie siedzi w swoim pokoiku wśród zabawek, ale boję się go tam zostawić. Z drugiej strony nic nie mogę zrobić. Wcześniej jak bawił się kolo mnie to było wygodniej. No i mam dylemat. Zostawiam go tylko na moment i zaraz tam lecę więc to też nic mi nie daje...

moniaka
 678  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

zabawa pokój dziecko

Odpowiedzi

artanis
Ja miałam taką nianie z kamerką i monitorem, więc widziałam co robi mój synek, może warto zainwestować w coś takiego?
kasia13_archiwum
Ja na ten czas, jak mala byla sama, to np. wynosilam krzeselka, zeby mala nie mogla gdzies podsuwac i sie wspinac.
Nie mialam takiej niani, wiec nie mam doswiadczenia.
Zostawialam po prostu otwarte drzwi do pokoiku i slyszalam na biezaco, co sie dzieje. Nie mam az takiego duzego domu, zeby nie slyszec co robi dziecko w swoim pokoiku, kiedy jestem w innym pokoju badz kuchni.
moniaka
Mam nianię - bez kamerki ale niania jest. Wszystko jest niby pozabezpieczane, kontakty, okna, ale tyle się słyszy o jakiś wypadkach, że nie umiem się przemóc. Myslicie, że to już dobry wiek na 20 minut w drugim pokoju?
kasia13_archiwum
Moja bawila sie sama juz majac tak ok. roczek... ;)
carla1978
Kup może elektroniczną nianię. Taka zwykła wystarczy
Aagataa
Rafałek zaczął się interesować zabawą samemu jak miał oło 18 miesięcy i robiłam jak Kasia - usuwałam wszystko co mogłoby być niebezpieczne i słuchałam co się dzieje. W między czasie robiłam obiad. Nie było problemów a Rafałek i tak był takim dzieckiem, że co chwilę przylatywał żeby mi coś pokazać. Więc spokojnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.