Menu

Same panie w przedszkolu

Czy masz ten sam problem? Nie ma ani jednego Pana wychowawcy w przedszkolu! Co o tym sądzisz, że nasze dzieci kształcone są głównie przez żeńskie autorytety? Brakuje im czegoś, czy według Was nie ma to znaczenia?

Ania
 1079  8

Odpowiedzi

ODYNIECKA
Ja pracuję w przedszkolu dla dzieci nie ma to znaczenia czy opiekuje się nimi pan czy pani ale czy ta osoba jest ciepła, czuła, kocha to co robi, ma ciekawe pomysły, jest oddana dzieciom.
kasia13_archiwum
Dla mnie nie ma to znaczenia, kto opiekuje sie moimi dziecmi... czy kobieta czy mezczyzna. Najwazniejsze, by osoba ta robila to z sercem... bo to nie praca, ktora mozna wykonywac, gdy nie ma sie do niej zamilowania.
kasia13_archiwum
Ale jezeli chodzi o to, czy cierpie z tego powodu, ze w przedszkolu moje cory nie maja meskiego autorytetu... no to nie... nie cierpie... Wystarcza te meskie autorytety, ktore maja w rodzinie...
No i w szkole pozniej rowniez sa nauczyciele mezczyzni... Takze nie to dla mnie znaczenia.
kasia13_archiwum
Takze nie ma to dla mnie znaczenia... mialo byc... ;D;D;D;D;D
magdatomczyk
zgadzam sie całkowicie z przedmówczyniami,a zwłaszca z Odyniecka.ja także pracuję w przedszkolu z dziećmi i najważniejsze jest własciwe podejście do dzieci,opieka nad nimi,zorganizowanie zajęć w taki sposób aby były ciekawe,fascynujące...bo najważniejsze jest to w jakim nastroju dziecko wraca do domu po dniu spędzonym w przedszkolu:-)
kasiunia1
dla mnie mało istotne...............
motyl
dla mnie nie ma znaczenia,uwazam tak jak moje przedmowczynie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.