Menu

samochód sterowany

Hej dziewczyny chciałabym kupić samochód sterowany pilotem dla mojego chrześniaka w wieku 4 lat, czy ma któraś taka zabawkę, polecicie jakiś?

doris38
 277  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem samochód

Odpowiedzi

syla
mój synek dostanie w marcu na swoje czwarte urodziny takie cos wiem że będzie przeszczęśliwyhttp://allegro.pl/wielki-claas-traktor-na-pedaly-z-lyzka-koparka-dc-i3930518422.html
syla
http://allegro.pl/wielki-claas-traktor-na-pedaly-z-lyzka-koparka-dc-i3930518422.html
amalka
Koleżanka @Syla pedałów od pilota chyba nie odróżnia (rofl)

Mój synek na piąte urodziny dostał czarne BMW z poniższego linku. Autko solidne, dość realistyczne, zwrotne i łatwe w prowadzeniu.
BMW 6 SERIER 1:14 LICENCJONOWANY RASTAR 42600

Kup teraz za 99,00 zł. Allegro - radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji!

amalka
A takie coś (tyle, że zielone) dostał Krzysio gdy miał 4 lata. Do dziś dnia stoi na meblach i zdejmowane jest sporadycznie. Baterie zżera w zastraszającym tempie a w prowadzeniu oporne jak diabli.
SAMOCHÓD AUTO JEEP MUD SLINGER 1:15 NEW BRIGHT R/C

Kup teraz za 75,00 zł. Allegro - radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji!

syla
fakt amalko że źle skojarzyłam bo myślałam że chodzi o auto takie duże gdzie dziecko samo w nim siedzi one też są sterowane pilotem więc przepraszam za pomyłkę.A wracając do pytania tak mój synek ma 3 autka zdalnie sterowane w tym jedną koparkę bawi się tym od wielkiego dzwonu.
amalka
@Syla (kwiatek)
clyde22
Mamy dwie sztuki. Synek chętnie się tym bawił i robił mnóstwo zamieszania w domu... I pożyczał czasami 20, 30paroletnim wujkom do zabawy... Też bawili się z radością... (smiech)(smiech)(smiech)
amalka
Taaa... zgadnijcie kto miał w naszym domu największą radochę, gdy Krzysio dostał w prezencie tor wyścigowy + dwa autka na zdalne sterowanie...
clyde22
(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.