Menu

Samodzielna zabawa

Zastanawiam się od kiedy wasze dzieci zaczęły się same bawić? Same się sobą zajmowały? Mój maluszek ciągle jest bardzo absorbujący i musi mnie przynajmniej mieć na oku. A do zabawy zawsze potrzebuje towarzystwa.

paula80
 727  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

samodzielność zabawa

Odpowiedzi

Marlena
Zuzia w zasadzie to bawi się sama odkąd jest w przedszkolu. Wcześniej też nie umiała zająć się sama sobą i nawet jak malowała to trzeba było z nią siedzieć, to samo w piaskownicy. A potem coraz cześciej zaczęła znikać w swoim pokoju i się bawić. Obecnie hitem są klocki i puzzle – tym potrafi się bawić napradę długo. A ja mam wreszcie czas!
Aagataa
To Rafałek stał się samodzielny dośc szybko – potrafił się zając dosłownie byle czym – ale hitem było targanie gazet na drobne. To go zajmowało bez reszty na długi czas! Sprzątania potem było, że hoho ale cóż. Jak miał dwa latka to już umiał się sam bawić autkami. Z tego co widzę, Twój synek nie ma jeszcze dwóch latek – więc cierpliwie.
AnnaZZ
Mam ten sam problem, mój Łukasz też nie umie sie sam bawić, zawsze musi ktoś być z nim. Czasami jest to denerwujące, bo mam czas na prace domowe tylko wtedy, gdy on śpi. Czekam więc z utęsknieniem, jak będzie starszy, bo wówczas, jak piszecie, jest szansa że zajmie się sobą, choć na chwilę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.