Menu

samodzielne chodzenie

Dziewczyny mama pytanko .Moja mała od jakiegoś miesiąca zaczeła puszczać meble robi kilka kroków i upada ma teraz 10 miesięcy . Chciałam się spytać ile mniej więcej potrwa zanim zacznie w pełni łapać równowagę. Jak to było u waszych dzieci ?????

lola86
 538  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

sea37
moje szybko zaczęły chodzic.starsza miala 8 miesiecy a mlodsza 9,5 miesiaca. (awve)
Magdzik
W wieku 11 m-cy były u nas pierwsze kroczki, a miesiąc później Monika już sama ładnie chodziła:)
iwona1985
moja córeczka zaczeła chodzić jak miała 10 miesięcy
xkasiulax
ma jeszcze czas:)...moja zaczęła chodzić w wieku 11 miesięcy,chodziła podparta mebli i naglę się puściła zaczęła dreptać sama :)
LaMandragora
Moja starsza chodzila samodzielnie majac rok (zaczala na dzien przed urodzinami). Srednia miala dokladnie 11 m-cy (w tym dniu wlasnie postawila swoje pierwsze samodzielne kroki). Najmlodsza majac jeszcze 14 m-cy wiecej raczkowala niz chodzila. Chodzic juz tak na pewniaka zaczela majac cos 14,5 m-ca.
renata29
pierwsze kroki zrobił dwa tygodnie przed pierwszymi urodzinami i nie pamiętam dokładnie ale do miesiąca już sam ładnie chodził
kasiam146
moj synek jak zaczal robic pojedyncze kroki to poszlo bardzo szybko to byla kwestia ok 2 tygodni i juz ladnie chodzil
kreskah
moja ze 2-3 miesiace chodziła tylko za rączkę albo podpierała się ścian, aż pewnego dnia po prostu zaczęła sama chodzić:) po tygodniu przestała chodzić i zaczęła biegać:)
każde dziecko jest inne.
karolincia
Mysle że to sprawa indywidualne każdego dziecka moja w wieku 10 miesięcy stawiałą pierwsze niepewne kroki na roczek już nieźle sama chodziła
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.