Menu

samodzielne kroczki

Dziewczyny muszę się pochwalić moja córeczka ( 10 miesięcy i 2 tygodnie) sama dzisiaj zrobiła pierwsze swoje kroczki kilka ich było nawet mam nadzieje że już zacznie sama chodzić. Jak to było u Wszych pociech?

iwona1985
 668  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta pierwsze samodzielne kroczki dziecko

Odpowiedzi

ania242
to super moj maly ma prawie 11 i chodzi jak go prowadzam a zeby sam to jeszcze sie boi ale mysle ze do roczku zacznie chodzic
iwona1985
oczywiście nikt nie trzymał jej za rączki
renata3421
no to super,pozdrowionka
joannamysz
Moj maly ma 10 miesiecy i 2 tyg, jakies 3 tyg temu zaczal chodzic, bardzo nas to ucieszylo. Dzis juz praktycznie biega :)))
Edytka85
Gratulację!!!
darzenka
moja zaczeła chodzić po skończeniu roczku
ania77
No to super! Zeby sama chodzila potrzebuje jeszcze prawdopodobnie paru tygodni, ale wtedy bedzie bieg! (grins) Tak samo bylo u nas.
Kordelia
Gratuluję!
Mój starszy synek zaczął samodzielnie chodzić dokładnie tydzień przed swoimi pierwszymi urodzinami. Młodszy ma 10miesięcy i 10 dni i jeszcze nie potrafi sam chodzić:)
sheryl
gratuluję :)
mój zaczął stawiać pierwsze, samodzielne kroczki 3 tygodnie przed pierwszymi urodzinami. A mając 13 miesięcy już ładnie chodził i biegał.
eilinel
Super, gratuluję, mój synek zaczął chodzić tuż przed skończeniem 9 m-cy :)
sylwetka84
Gratulacje !!!
moja małą za tydzień ma roczek,ale jeszcze sama boi sie chodzić:)
mammma
moja miał roczek i prawie miesiąc jak zaczęła sama chodzić. a teraz lata jak wściekła i poobijana jest jak chłopaczysko ;)
rozowa82
gratulacje, moja mała ma rok i dwa tyg i nie chce chodzić, co prawda w dniu urodzin zrobiła samodzielnie kilka kroków i na tym sie skończyło(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.