Menu

samodzielne siedzenie

Witam, mam pytanko kiedy Wasze pociechy zaczely samodzielnie siedziec?

Misia21
 689  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta siadanie dziecko

Odpowiedzi

betty
8 mcy
justys2529
Moja zaczela siadziec samodzielnie jak miala skonczone 5 miesiecy:)
babooshka
próbowała po skonczeniu 6 m-cy, ale tak pewniejsza była od 7 m-ca.Samą mnie to b. interesowało, kiedy ten moment nastąpi,ale nie warto przyspieszać, szkoda kręgosłupika.
Misia21
No a moj synek ma 6 miesiecy i myslalam ze powinien juz siedziec sam ale widze ze kazde dziecko siada w odpowiednim dla siebie czasie. Dziekuje.
olita7
na każdego przyjdzie pora... nic na siłę. Moja siedziała juz jakskonczyła 6 miesięcy ale siedziała podparta z przodu rączkami a tak na dobre sama to jak skończyła 7 miesięcy... dokładnie 26 maja skonczyła a 29 sama tak poprostu usiadła.
jola75
7 miesiecy(grins)(awve)
monikas342
moj ma skaczone 7 msc i tez jeszcze nie siedzie ale moje zdanie jest takie na kazdego przyjdzie pora(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
JUSTYLKA
synek 8 mies ,córcia prawie 10
monique25
6 miesięcy kiedy pewnie jużsiedział bez podparcia (grins)
avialle
no zależy co kto uznaje za samodzielne siedzenie, Filip usiadł sam! bez mojego sadzania mając ok 8 mies. znam mamy tych siedzących jak miały 4 lub 5, ale sam usadzały malucha okutanego w okół poduchami.. hehe, a później gibający się na boki 5miesięczniak zostawał uznany, że siedzi sam. Jestem zwolenniczką przekonania, że jak będzie gotowe to usiądzie, wstanie i zacznie chodzić, dlatego też nigdy nie sadzałam Filipa na siłę, nie stawiałam na nóżki, ani nie trzymam za wyciągnięte do góry łapki by zmuszać do marszu ;).
basia198711
zaczął siedzieć pewnie bez podparcia w 8 miesiącu ale sam usiąść z pozycji leżącej jeszcze nie umie-ma 9 mc
karolincia
skończone 8 miesięcy i nie siadała z pozycji leżącej tylko z czworaka najpierw na cztery a potem dopiero siadała a z pozycji leżącej to nie pamiętam kiedy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.