Menu

Samodzielne zasypianie

Kiedy wasze pociechy zaczely same zasypiac? I jak do tego doprowadzilyscie?

anna000
 630  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen usypianie

Odpowiedzi

tymianek
(kwiatek) mój synek od razu był uczony samodzielnego zasypiania. Po prostu był kładziony do łóżeczka, dostawał swoją przytulankę , buzi buzi i dobranoc. Teraz ma 3 lata i róznica jest tylko taka, że przed buzi, buzi jest jeszcze czytania książeczki i opowiadanie co robiliśmy dzisiaj (grins)
edyta2010
u nas to różnie czasem wieczorem jak jest padnięty i najedzony to tak ale w dzień to nigdy nam to się nie udało
monique25
u mnie dokładnie jak u @tymianek(prezent)
MamaMaya
moja ma prawie 1,5 roku i aby zasnęła muszę położyć się obok niej i trzymać ją za rączkę, czasem zdarza mi się że zasnę szybciej niż ona (pout)gdybym zostawiła ją samą byłby wrzask i histeria! raz nie chciała za żadne skarby zasnąć mimo że było już grubo po 23 a ja leżałam z nią tak już ze dwie godziny, nerwy mi wtedy puściły, wyszłam z pokoju zamknęłam za sobą drzwi a ona sama o dziwo zasnęła w końcu.
domka
od urodzenia !!!
domka
Od urodzenia ,zawsze ja odkładałam do łóżeczka ,jak tylko widziałam że chce jej się spać ...Nidy jej nie bujałam ,nigdy nie kładłam przy sobie w łóżku ....Nie widziałam po prostu takiej potrzeby...Dzięki temu nigdy ,z ręką na sercu pisząc ,nie miałam z nią kłopotu ....I dziecko zadowolone i ja z mężem też ;)
babooshka
Ja mam podobny dylemat co @mamamaya, moja długo była karmiona piersią i najczęściej zasypiała przy niej. Nie pomagało odkładanie do łóżeczka, i tak wstawała i przychodziła do nas (tak jest po dziś dzień). Więc teraz jest rytuał po kolacji związany z czytaniem i opowiadaniem bajeczek, ale i tak nie zawsze od razu zaśnie...
lola86
Od urodzenia zasypia sam pijemy butle przed sapnie m ok 21 kłade ją do łóżeczka na boczek daje szmacianą lale i zasypia . A czasem tak jest że skacze jeszcze godzinę w tym łóżeczku . Ale w tedy wychodzę z pokoju i udaje że nie zwracam na nią uwagi ,jak się wyskacze to pada sam . A jak zaczne do niej mówić to już wiem że przegrałam (grins)(grins)(grins)
avilla1209
od urodzenia!
clyde22
Nasz to dopiero teraz sam zasypia. Kręgosłup mi wysiada od bujania 12 wiercących się kg. ;) Nauczył człowiek głupoty. ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.