Menu

Samolot

Hej dziewczyny 6 lipca wylatuję samolotem do Hiszpanii na wakacje a że lecępierwszy raz samolotem to mam kilka pytań proszę podpowiedzcie mi:)
1.czy mogę zabrać leki?
2.ile wcześniej powinnam być na lotnisku
3.czy dla Kswka mogę zabrać mleko zrobione?

aga24
 490  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wkacje

Odpowiedzi

amalka
Linie lotnicze- którymi będziesz podróżowała- mają zapewne własną stronę internetową. Tam powinno być wszystko wyszczególnione + jakiś numer do informacji (kciuki)
sara7777
Hej,jestem po turystyce i praktyki miałam akurat na lotnisku więc odpowiadając na Twoje pytania: 1.tak leki możesz zabrać .2.powinnaś być 2 godz przed odlotem.3.tak,możesz zabrać dla dziecka zrobione mleko - możesz zostac poproszona o jego spróbowanie. Leciałam też kilka razy samolotem i zawsze kazali mi spróbować mleko. a tak dodatkowo : pamiętaj by do bagażu podręcznego nie pakować (ale do dużej walizki możesz) ostrych przedmiotów np.pilnika do paznokci czy nożyczek ani też płynów(napoje i przekąski-zwykle kanapka- zazwyczaj są serwowane w samolocie na początku lotu i wliczone w cenę).Pisząc plyny mam na mysli jakiś napój lub nawet mały kosmetyk,bo każą Ci go zostawić-każda linia ma określony limit płynów w bag podręcznym- zwykle do 100 ml więc bardzo mało(nie dotyczy napojów dla dziecka).Powodzenia,udanego lbezpiecznego lotu zyczę!
urzyteczna
mikama , a w jakim celu 2 h przed odlotem? ? ?
syla
jakieś 2 godziny przed odlotem ja jak leciałam o 6 rano byłam o 4 na lotnisku pierw idziesz przez odprawe potem czekasz na lot i znim wszystkim sprawdzą bilet i przejdziesz to też chwile trwa a potem wpuszczają do samolotu jakieś 30 min przed odlotem,trzeba być wcześniej zawsze bo przecież nie lecisz sama i w tej kolejce przed bramkami jakieś 30 osób było przedemną
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.