Menu

Samotne mamy

czy sa tutaj samotne mamy?? jak sobie radzicie z tym wszystkim? Ja mam zamiar odejsc od faceta ale jakosc zle sie z tym czuje ze bede sama i panna z dzieckiem:((( Nic mi sie nie uklada nie wiem chyba mam jakiegos cholernego pecha w tym zyciu...

madzia9917
 632  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina dziecko

Odpowiedzi

Beki
Lepiej być męczennicą niż "panną z dzieckiem"? Nie te czasy kochana, teraz kpi się właśnie z takich kobiet, które tkwią w toksycznych związkach. A co do pecha.. pomyśl, że inni mają gorzej...
Siły i cierpliwości i wytrwałości zyczę (kwiatek)
MiJa
Ja wychowuję dzieci z partnerem więc pytanie mnie nie dotyczy ale chciałam Ci tylko napisać ,że nie będziesz matką SAMOTNĄ tylko matką SAMODZIELNĄ(kciuki) Masz dzieciaczka więc sama nie będziesz(kwiatek) Samotna - ma wydźwięk negatywny...Samodzielna za to BRZMI DUMNIE(grins)
Juli1303
Kitek-(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
nikordia
heh... polecam grupe samodzielne mamy....
a takich tu mnóstwo więc nie jesteś odosobniona ...niestety:/
nikordia
heh... polecam grupe samodzielne mamy....
a takich tu mnóstwo więc nie jesteś odosobniona ...niestety:/
Panterka
Sądząc po Twoich wcześniejszych wypowiedziach nt. Twojego faceta - będzie to najlepsza decyzja w Twoim życiu... Trzymam kciuki (kciuki) Będzie dobrze...(prezent)
andziabuziak
nie ty jedna nie ostatnia...dasz radę nie myśl źle poprostu walcz o lepsze jutro :)
lola86
Moja mama męczyła się 45 lat z ojcem alkoholikiem tylko dlatego że twierdziła że dzieci muszą mieć ojca .I z własnego doświadczenia wiem że lepiej ojca nie mieć niż mieć byle jakiego .Dziś mija rok jak nie żyje i wreszcie wszyscy odżyliśmy . Poradzisz sobie . Trzymam kciuki (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.