Menu

Samotne mamy...

Hmm...jak tak oglądam wasze profile dziewczyny to się zastanawiam czy jestem tutaj jedyną samotnie wychowującą mamą...
Czy są tu jeszcze jakieś samotne matki?
Jak sobie radzicie z obowiązkami?
Jak wyglądają wasze i dziecka relacje z ojcem?

bialaanka
 804  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina samotna mama relacje

Odpowiedzi

andziabuziak
a poaatyym było juz te pytanie.
Panterka
Wiem, że są tu samodzielne mamy... I ja baaaardzo podziwiam wszystkie mamy, które muszą sobie same w życiu radzić.... To jest dopiero zaradność..(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Beki
ja tak jak geodzia.. i samotna nie czuję się wogóle (kciuki)(grins)
i właśnie mogę robić co chcę (grins)
emikacpi
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) brava dla wszystkich mamusiów ktore same wychowują , geodonna69 jest szansa że sie zakochasz i nie bedziecie juz we dwójke, moja mama po rozwodzie poznała faceta i mam z nim bardzo dobry kontakt do tej pory pomógł jej nas wychowac i chodz mamy juz nie ma dzwonimy do siebie i odwiedzamy sie i nawet mówie mu tato (grins) wiec zycze wszystkich mamusia zeby znalazły swoja połowke i były szcześliwe w co nie watpie że teraz nie sa bo dzieci daja nam naprawde wiele miłości i radości dla niech sie codziennie budzimy i nie ma dla nas niczego czego bysmy dla niech nie zrobiły.(kwiatek)(kwiatek)
(prezent)(prezent)(prezent)
euphoria29
@andziabuziak zadająca pytanie jest tutaj nową mamusią(awve)

Ja również podziwiam mamusia,które samodzielnie wychowują swoje pociechy.(klaszcze)
justii34
(klaszcze) o tak brava! ale bardziej podziwiam te ,które noszą ciężar partnerów nierobów ,bezgranicznych egoistycznych samolubów lub też mamin synków .Ukłony dla tych Mamusiek(grins)(klaszcze)(kwiatek)
malenia2427
@justi34 (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) popieram Twoją wypowiedź(kwiatek)
Panterka
Te mamusie, które muszą się użerać z chłopami-nierobami, to ja ich nie podziwiam tylko im współczuję... mają to na własne życzenie.. I chyba w takim przypadku łatwiej i lepiej jest być mamą samodzielną niż żoną - służącą.... (awve)
euphoria29
@Panterka(klaszcze) popieram Twoją wypowiedź(kciuki)

Też wolałabym być mamą,która sama wychowuje swoje dziecko niż gosposią dla pana i władcy.Poza tym kobiety to silny gatunek,który zawsze sobie poradzi z przeciwnościami losu.Pewnie czasem jest ciężko,ciężej samemu zmagać się za wszystkim kiedy nie ma się obok siebie,na codzień bliskiej osoby.Ale uśmiech dziecka,każde przytulenie,miłe slowo sprawiają,że warto żyć i cieszyć się tym malym szczęściem.(prezent)
Iwona1977
zglaszam sie (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.