Menu

Samotnośc w sieci

Rozmawiacie czasami z obcymi ludźmi przez internet? Ja na jednym forum poznałam faceta w podobnej sytuacji jak moja – jest sam bo jego zona pracuje za granicą jak mój mąż. No i tak się zgadaliśmy że te rozmowy są już niemal codziennie. Trakuję go jak przyjaciela, którego nigdy w życiu nie widziałam i łatwiej mi nawet tak przed n im się ptworzyć i wyżalić. Zdarzały wam się takie przyjaźnie przez internet?

panidomu
 658  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

przyjaźń sieć internet

Odpowiedzi

Ju25lka
To naprawdę może być niebezpieczne... trzeba wazyć słowa, można pogadać o głupotach, ale nie mówić jakiś istotnych rzeczy typu gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz itd. ... naprawdę szaleńców nie brakuje.
maxima
Kiedyś mi się zdarzało, że pisałam z jakimś chłopakiem ale potem to ucięłam jak zaczął nalegać na spotkanie. Normalnie się wystraszyłam.
kasia13_archiwum
Mam kilka dobrych przyjaciol i przyjaciolek. Z niektorymi nawet zaczelam sie rowniez w realu spotykac.
kasia13_archiwum
Z tym otwieraniem sie to @melissa ma racje. Nie jest dobre...
artanis
Ja od 98' korzystam z IRC-a, na niektórych # znam wszystkich IRL - czyli na żywo. Mam wielu znajomych których znam z internetu.
Agula
Przypomina mi sie jeden koles, rozmawiałam z nim chyba z pół roku, co sie potem okazało był to chłopak z miejscowości w której mieszkam. Oczywiście wszystko o czym mowił było prawdą, ale okłamał mnie co do miejscowości zamieszkania. Ponoć spotkał mnie gdzieś kiedyś i chciał mnie poznać. Mówimy sobie "cześć" ale nic więcej. Od tamtej pory nie rozmawiam z nikim nieznanym w sieci, a po za tym nie mam nawet na to czasu. Komputer służy mi głównie do nauki
wrozka
a czytałaś samotość w sieci??? gorąco polecam...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.