Menu

sanatorium w Rabce

Hej dziewczyny! Mam do Was takie pytanko... czy któraś z Was była może ze swoim dzieckiem w sanatorium w Rabce? Moja mała ma 20 mcy jest alergikiem, leczę ją prywatnie ale właśnie umyślałam sobie że z jej wszystkimi badaniami pojade na kosultacje do Rabki. Znalazłam panią ordynator i jedziemy do niej prywatnie we wtorek... mam dużo badań i zobaczymy co nam powie... ale ja chciałabym chodzić z małą na zabiegi inhalacyjne (podobno one bardzo pomagają) i nie wiem czy jest możliwośc chodzenia prywatnie na takie zabiegi? Jeśli któraś mama była to chętnie poczytam jak tam jest... z góry dziiękuje!

betty
 684  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Anita21
ja tam bylam 2razy za dziecka! i mi te inchalacje bardzo pomogly!!!! tam jest tez powietrze inne noi te inchalacje sa bardzo dobre!!!(kciuki)
betty
no właśnie moja mała miała w tym roku taki chorowity okres kwiecień maj i czerwiec był fatalny... teraz niby jest już lepiej ale mimo to chcemy z nią jechać... zastanawiam się czy będąc gdzieś na kwaterze prywatnej będe mogła chodzić z nią na takie zabiegi? no w sumie to zobaczymy co powie nam ta lekarka... mam tylko nadzieje że będzie taka możliwość... moja kuzynka była z dzieckiem- leżała na oddziale i chodziła 2 razy dziennie na takie zabiegi ale mnie się nie uśmiecha leżeć z dzieckiem w szpitalu...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.