Menu

sąsiedzi

Ale jestem wścieła!!! właśnie sąsiadka obudziła mi Małą! ale od początku.. położyłam N. spać, nie minęło nawet pół godzinki a z dołu słyszę grę na pianinie i śpiewy mojej "kochanej" sąsiadki! ale nie takie zwykłe, tylko jakieś operowe-bo ona niby gdzieś tam występuje. ale wyła jak kocica! sorry ale nie mogę bo to już nie pierwszy raz! a i dodam że mieszkam w wieżowcu, a tu ściany są jakby z kartonu! wszystko słychać, i każdą kłótnię tej pani z mężem też. po prostu masakra. i stąd moje pytanie, czy mogę coś zrobić z tym jej "śpiewaniem"? wiem mogę z nią pogadać ale wątpię że to coś da. miałyście podobną sytuację? wg mnie chyba powinna istnieć jakaś życzliwość sąsiedzka a gra na pianinie i takie wydzieranie się to chyba nie w bloku! mam nadzieję że coś zrozumiałyście z tych moich wypocin ale zaraz mnie trafi. pozdrawiam

madalena2009
 719  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko sąsiedztwo

Odpowiedzi

madalena2009
tylko strasznie uciążliwa! (krejzolka)
madalena2009
zwariuje (pout)
betty
niestety nic nie zrobisz... cisza nocna jest od 22.00...
mnie kiedyś sąsiad odpowiedział tak (jak grzecznie zwróciłam mu uwagę, żeby nie malował komody na korytarzu, bo wszystko mi wlatuje do mieszkania i dziecko 2 miesięczne to wdycha) TO NIECH PANI SOBIE WYBUDUJE DOM JAK PANI COŚ NIE PASUJE(krejzolka)
madalena2009
podśpiewywać :-) hi,hi już nazwałam to jej pożal się Boże "śpiewanie"(zla)
madalena2009
no więc właśnie... i gdzie ta życzliwość @betty, nie?(nigdy) szkoda gadać,
aneta1262
uroki mieszkania w bloku dlatego kupilismy dom a nie mieszkanie(grins) a mieszkałam w bloku przez pewien czas i powiedzialam nigdy wiecej(nigdy)(nigdy)(nigdy)
madalena2009
nie geodonna Młoda ma "twardy" sen to ta pani się tak wydziera!!! nawet mnie by obudziła... byłam w łazience i aż byłam w szoku jaki dała głośny koncert... (krejzolka)
andziabuziak
to jednym słowem za bilet wstępu nie płacisz a słuchasz opery (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
a tak serio to faktycznie nic nie zrobisz.
karolincia
no ładnie moją madzie tylko wiertarka budzi a tu śpiewy operowe tylko pozazdrościć(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.