Menu

Satysfakcja z życia

Czy jesteście zadowolone ze swojego życia? Czy czujecie się spełnione? Czy macie 100% satysfakcji ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego? Czy też macie czasem wrażenie, że tkwicie w miejscu, że nie ma przed wami perspektyw, że żyjecie w kraju, gdzie zawsze będzie nie tak? Czy myślicie lub myślałyście o wyjeździe za granicę w poszukiwaniu lepszego bytu? Ciekawi jesteśmy waszych refleksji na ten temat.

Ania
 1339  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

perspektywy satysfakcja życie

Odpowiedzi

Juli1303
Czlowiek wyznacza cele i dąży do nich i na tym polega życie, zasze mamy mały niedosyt w życiu
daryjka87poznan
Mam takie samo zdanie co Juli1303
Magdzik
Jestem podobnego zdania, jak @Juli1303. Każdy jest panem swojego losu i tylko od nas samych zależy, czy to nasze życie będzie takie, czy inne. Fakt, że nie zawsze mamy z górki dążąc do wyznaczonych celów, ale na tym polega życie. Raz na wozie, raz pod wozem:) Ale mimo tego nie zdecydowałabym się na wyjazd z kraju, z dala od rodziny... umarłabym z tęsknoty;/
sara7777
OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONA I PRYWATNIE I ZAWODOWO.JEDNAK TAK JAK PISZĄ DZIEWCZYNY,IM WIĘCEJ SWOICH PLANÓW CZŁOWIEK ZREALIZUJE, TYM BARDZIEJ JEST USATYSFAKCJONOWANY ZE SWOJEGO ZYCIA.
alinagj1o2
Jestem zadowolona ze swojego życia.Nie ma źle najważniejsze żeby nie było gorzej. Jasne że mam jakieś marzenia które by poprawiły sytuacje ale nie narzekam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.