Menu

Sauna z dzieckiem?

Mam może troszkę nietypowe pytanie. Często chodzę z dziećmi na basen i zastanawiam się czy mogę razem z nimi skorzystać również z sauny – czy male dzieci mogą chodzić do sauny? Dodam że córka ma dwa latka a synek 4.

wiki1503
 1364  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

lilique
Ja z Leonkiem byłam już kilka razy w saunie. Konsultowałam to z lekarzem i powiedział że można o ile dziecko nie ma jakiś chorób przewlekłych i jest calkiem zdrowe. No więc próbowaliśmy. Za pierwszym razem mały wysiedział jedynie jakieś 2 minutki i było gorąco! Za drugim ciut dłużej. Ale te 7-8 minut to dla n iego maksimum! Nie możńa siedziec za długo – jak dziecko chce wyjść to trzeba wyjść.
wiola30
Klaudia miała chyba z 2 i pół roku jak poszłam z nią do sauny po raz pierwszy. Ale nie było to u nas tylko w Niemczech i sauna była praowa – taka prawdziwa parowa gdzie nic praktycznie nie było widać. Bardzo się jej podobało. Ja też zresztą lepiej znoszę taką saunę niż te suche.
Rouge
Możesz iść z dziećmi śmiało do sauny, ale nie wolno im potem brać zimnego prysznica! Najwyżej letni – za duża różnica temperatur nie jest dobra dla dzieci
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.