Menu

Seks przy dziecku

Wynajmujemy z mężem kawalerkę. Mamy jeden pokój synek śpi siłą rzeczy w tym samym pokoju co my. Nie wiem jak długo potrwa ta sytuacja, bo chcemy wynająć coś większego, ale nie wiem na ile pozwoli nam sytuacja. I niby wszystko fajnie, ale co z nami?! Jak mamy się kochać przy dziecku? Nawet jak to robimy jak on śpi to nie myślę o niczym innym tylko o tym, że może się obudzić. Źle to na nas wpływa... co robić?

dwudziestka
 1902  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

seks kawalerka miłość

Odpowiedzi

artanis
Póki co możecie spróbować podzielić pokój - koleżanka np. wydzieliła jakby drugi pokoik w kawalerce montując w połowie szafy, które wyglądały jak ściana - przez co dziecko miało wydzielony swój pokój. Może mniej ładnie to wyglądało, ale dzięki temu udało im się przetrwać ten trudny okres i cieszyć się nadal sobą:)
dwudziestka
Nie ma szans na podział. Tam mnie ma gdzie komódki małej postawić a co dopiero ścianki działowej. W tym jednym pokoju toczy się całe życie, robi za salon, sypialnię i pokój dziecięcy. Jak podzielę to już jak przyjdą rodzice to nie siądą. Nie ma jak.
artanis
No to zamiast na netmamach już do serwisu z ogłoszeniami o wynajmie nieruchomości! :D
artanis
haha, właśnie, w wannie czy pod prysznicem też może być fajnie - ale fakt, od czasu do czasu a nie zawsze... :(
dwudziestka
@artanis: Bardzo dziękuję za radę o nieruchomościach. No że ja na to nie wpadłam. Żałuję że spytałam.
artanis
@dwudziestka: proszę nie unoś się, nie było to złośliwe. Sama niedawno szukałam mieszkania i wiem, że aby znaleźć fajne i na moją kieszeń, musiałam przeglądać wszystkie ogłoszenia na wszystkich serwisach średnio co parę godzin. Często parę godzin po ukazaniu się fajnego - okazywało się, że już nieaktualne! Czas się liczy. Nie wiem w jakiej miejscowości mieszkasz, jeśli małej to Ci współczuje, bo tam strasznie ciężko znaleźć mieszkanie. W tym wypadku naprawdę jedyne co możesz zrobić to albo się przyzwyczaić i nie myśleć o dziecku podczas seksu, albo znaleźć większe mieszkanie, albo faktycznie łazienka...
Edit
Wiesz wiadomo że jest to stersujące ale takie dziecko jest jeszcze małe i zazwyczaj twardo śpi, a jak się obudzi to nie będzie wiedziało co się dzieje. No chyba że jakieś dzikie orgie sobie urządzacie ;)
artanis
Edit: ale jest taka świadomość jednak. Cały czas pilnujesz oddechu, żeby nie był zbyt głośny, by nie obudził malucha... Coś w tym jest, wiem - bo sama przez jakiś czas tak miałam i podświadomość robi swoje. To tak jak ze strachem przed pająkami - wiesz, że nic Ci nie zrobi, a jednak się boisz...
kasia13_archiwum
Moze jakis parawanik, ktory na dzien mozna zlozyc i w kacik schowac?

No i laziena...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.