Menu

seks w ciąży...

hej dziewczynki... może to głupie pytanie, ale tak się zastanawiam czy to normalne. Otóż jestem w 8 miesiącu ciąży, i od jakiegoś miesiąca zauważyłam że mojemu J. chyba niepotrzebny jest seks. jak zbliży się do mnie raz na tydzień to jest sukces.... w sumie sam mi kiedyś powiedział, że jaksię kochamy to się stresuję bo myśli cały czas o naszym synku, żeby mu nic nie zrobić.. ja też się boję o małego no ale chyba nie do tego stopnia żeby się tak ograniczać... dodam,że jego strach jest uzasadniony bo w 20 t.c. po seksie wylądowałam na tydzień w szpitalu, bo dostałam krwawienia.

iwonka1987
 995  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina seks ciąża

Odpowiedzi

martus1988
no jak Kasia jestem tego zdania.
iwonka1987
no tak, ja wiem, ze się może bać... mieliśmy zakaz przez gina na 2 miesiące zbliżać się ale po 2 miesiącach powiedział, że nie ma zagrożenia i możemy... tak sobie mysle ze może jestem dla niego teraz mniej atrakcyjna.. a to, że się boi to tylko wymówka...
cytrynka
lepiej zapytać się męża dlaczego nie chce niż domyślać się nie wiadomo czego
asiunia83
to normalne ja ze swoim od 4 miesiąca ciąży żyłam w celibacie całkowitym bo też miałam plamienie spowodowane podczas seksu i oboje się bardzo wystraszyliśmy (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
nastia24
misia to normalne ja też tak miałam twój mężczyzna się martwi żeby nie zrobić małemu krzywdy. Więc nie martw się jak urodzisz to się wszystko zmieni.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.