Menu

Seks w I trymestrze.

Witam Was serdecznie!
Kilka dni temu pisałam Wam, że pomimo tego,że niby nie możemy mieć dzieci zaszłam w ciążę :) Było wsparcie psychiczne i gratulacje z Waszej strony :)) Za co BARDZO DZIĘKUJĘ (kwiatek) Teraz mam problem innej natury. Mój mąż zapowiedział mi, że mam sobie wybić z głowy seks do porodu. A ja mam taką ochotę, że chyba skręci mi się macica!!! Dziś nad ranem spać przez to nie mogłam! Rozumiem mojego ukochanego, że się boi bo nasze dziecko to prawdziwy cud a ja jestem dopiero na początku 7 tygodnia... sama się troszkę obawiam, ale przecież tak się nie da żyć!! Przecież ja oszaleję!! (krejzolka) Jeszcze jedno pytanie, czy jeśli miałam omdlenie (bez krwawienia, ani nic takiego) to seks jest już wykluczony? (Moja lekarka powiedziała że miałam spadek glukozy i ciśnienia i że z dzieckiem jest ok). Czy podczas orgazmu mogę poronić? Czy powinniśmy zaczekać do II trymestru? Zadam te wszystkie pytania mojej ginekolog, ale zanim pójdę na wizytę to mnie skręci(krejzolka) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

joana1983
 1254  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie seks w ciąży

Odpowiedzi

Zana
generalnie absolutnie sex w ciąży jest bezpieczny ...pod warunkiem że nie ma przeciwskazań ... jeśli ciężko Ci było zajść w ciążę a wręcz to było jak mówisz nie możliwe ...to ja bym się 2 razy zastanowiła ...pewnie nie ryzykowała bym (nigdy)
renata29
ale my tu możemy tylko gdybać bo nikt nie wie jaka jest sytuacja i tylko lekarz po zbadaniu może Ci pozwolić:)
Faustyna
KOCHANA JA PRZECHODZĘ TO SAMO. MAMY TAKA SAMA HISTORIE . TEZ NIE MOGŁAM ZAJŚĆ W CIĄŻE I GDY JUŻ ODPUŚCIŁAM TROCHE ...BUMMMMM !!!!!!!!TEŻ JESTEM TERAZ W I TRYMESTRZE I MAM TO SAMO! SZAŁ MACICY A MĘŻU TO JUŻ CHOWA SIĘ PO KĄTACH PRZEDE MNĄ I MÓWI, ŻE CZASAMI MAM TAKIE SZATAŃSKIE OCZY JAK PATRZE NA NIEGO, ŻE ON NIE WIE CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ. JA BIORĘ DO TEGO JESZCZE LUTEINE NA PODTRZYMANIE CZYLI PROGESTERON I MAM TOTALNA MASAKRE.
TO WSZYSTKO PRZEZ SZALEJĄCE W NAS HORMONY, NASZ ORGANIZM PRZECHODZI TERAZ HORMONALNA REWOLUCJE.
TAK JAK DZIEWCZYNY MÓWIĄ, KAŻDY PRZYPADEK JEST INDYWIDUALNY, DLATEGO DLA WŁASNEGO SPOKOJU I BEZPIECZEŃSTWA DZIDZI ZAPYTAJ SIĘ LEKARZA.
MY UPRAWIAMY SEKS BO INACZEJ BYM CHYBA WYBUCHŁA. MĘŻU TRZYMA RĘKĘ NA PULSIE I WSZYSTKO JEST DELIKATNIE I POWOLI (A SZKODA...:)) I MUSZE PRZYZNAĆ, ŻE SEX W CIĄZY JEST WYJATKOWY!!!!!NAJLEPSZY MIODZIO MRR
boja
Ja bym się bała....ale lekarz na pewno wszystko Ci powie .
joana1983
Teraz to już mnie nastraszyłyście i chyba sobie odpuszczę nawet jeśli nam lekarz pozwoli:) Wolę nie spać po nocach niż martwić się krwawieniami, plamieniami i podtrzymaniem ciąży(zlosc) Dzidzia jest najważniejsza! Aldonko ja też się mu nie dziwię, ale z drugiej strony mam czasami wrażenie, że oszaleję (chora)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Wytrzymam jakoś do wizyty u lekarza, a do tego czasu zastosujemy jakąś terapię zastępczą(grins)
Dziękuję za Wasze odpowiedzi:)
joana1983
Faustyna gratuluję dzidziusia i trzymam kciuki za szczęśliwe donoszenie i rozwiązanie(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Faustyna
Dziękuje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.