Menu

Seksualne ekscesy na basenach

"Libacje i seksualne orgie odbywają się na basenach na warszawskiej Pradze - alarmuje "Życie Warszawy". Gazeta powołuje się na relację oburzonego czytelnika, który sfotografował pary uprawiające seks na basenowych zjeżdżalniach dla dzieci.

Takie imprezy zaczynają się po zamknięciu basenów. "Uczestników wpuszczała ochrona. Potem w basenach, na ławkach bez skrępowania uprawiali seks" - opowiadają "Życiu Warszawy" pracownicy pobliskiej dyskoteki. "Do takich zachowań dochodzi wieczorami i wczesnym rankiem" - mówi czytelnik "Życia Warszawy". Baseny na Pradze, przy Wale Miedzeszyńskim, dzierżawi od miejskiej firmy spółka byłego samorządowca Sojuszu Lewicy Demokratycznej - twierdzi gazeta."


Czy odważyłybyście się na takie basenowanie z dreszczykiem? Albo gdybyście były świadkami takiego zajścia, czy również nie kryłybyście oburzenia??

artanis
 856  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

seks plener dreszczyk basen sex nakryci

Odpowiedzi

Edit
Haha no pomażyć można ;) Ale tak serio to nie poszłabym tam. Nie chciałabym żeby moje dziecko sie w czyjejś spermie kąpało.
kasia13_archiwum
Hehe...
ojciec
Ale prowokacyjnie....
kasia13_archiwum
@Edit... to w basenie musialoby byc morze spermy.
A zastanawialas sie nad tym ile ludzi sika do wody?
kachna30
Wolę nie myśleć... bo juz nigdy na basen nie pójdę!!
kasia13_archiwum
Kiedys przeprowadzili na niemieckich basenach taki eksperyment. Podchodzili do doroslych i im mowili, ze do wody w basenie dodano specjalny srodek, ktory barwi sie na rozowo, gdy ktos nasika...
Trzeba bylo widziec miny tych ludzi... czerwoniutkie buziuchny...
Pytanie... Ciekawe czemu?... ;)
annnna01
najlepiej miec basen w domu:P
Estera
Szczerze mówiąc, nie dziwię się tym ludziom, że się denerwują. Sama też nie chciałabym pływać w basenie pełnym czyichś "sosów własnych" ;p
kasia13_archiwum
@annnna01... tym ludziom chyba nie chodzi o base, co o ten dreszczyk emocji i ze moga zostac przylapani. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
Coz... tez by mnie taki widok nie zachwycil.
Juli1303
Fajne seks patry czemu mnie tam nie było?/ heheh nie no żartuje...ale nie wiecie ile rzeczy sie dzieje za waszymi plecami. Mnie juz ic nie zdziwi.
Edit
@kasia13 haha no o sikaniu nie pomyślałam ;) Dobrze ze na basen nie chodzę, chociaż miałam zacząć. Ale teraz to ja się nad tym zastanowię haha :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.