Menu

Sen 10 miesięcznego dziecka

Mamy może Wy mi coś poradzicie , bo ja już nie wiem zupełnie co robić . Moja córka ma 10 miesięcy , od jakiegoś czasu zasypia sama , tzn bez kołysania i wgl . Poprostu wypiła mleko i zasypiała . Od jakiegoś tygodnia ma problem z zasypianiem mimo że jest śpiąca , wypije mleko , herbatke - bardzo długo marudzi zadnim zaśnie . Może macie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby malutka zasypiała bez problemów ?

aniaskc20
 381  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie sen

Odpowiedzi

oli28
Moja ma 10 miesięcy i zanim sama zaśnie mimo,że jest śpiąca mija jakieś 30 min.Przewraca się na łóżku,tuli podusie,trochę marudzi wymęczy się i zasypia,a jak już jest wielki płacz to po prostu podnoszę ją z łóżeczka i odkładam ponownie.
aniaskc20
Moja to z 2/3 godziny potrafi tak :) mimo że ją kłade do łóżeczka , ona sie podnosi śmieje , płacze , chce sie bawić , ale trze oczka .
oli28
Też tak mam,ale jestem konsekwentna a bynajmniej się staram jak jest pora snu to pora snu
oli28
Ja swojej czytam przed snem bajki to ja wycisza i podczas słuchania potrafi zasnąć
kama86
Moja corka ma 10mc czasem tez ma problem z zasnieciem po poludniu,wiec wlaczam jej piosenki dla dzieci(klasyka)do wyciszenia.Pomaga...
oli28
A moja jak słyszy kołysanki to podnosi się w łóżeczku i tańczy:):)
kama86
(smiech)
Moja jeszcze nie stanie sama, jedynie kleczy..Ja ja od malego tak usypialam jak nie mogla zasnac..wiec sie przyzwyczaila.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.