Menu

sen

Pamietacie jak sei was pytalam czy budzic dziecko na karmienie?? wczoraj najarmilam ja przed 20 po kapaniu i nie budzilam i spala az do 6 rano (kciuki)(kciuki)(kciuki) jestem pod wrazeniem ze moje dziecko wytrzymalo tyle bez jedzenia (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) nakarmilam ja po 6 i spalysmuy do 11 wiec mam w domu spiocha hihi (kciuki)(kciuki) moze to jednak za dlugo bo jak wstala o 6 na jedzenie to tak krzyczala ze jest glodna ze pampersa nie moglam jej zmienic dobrze i jak zawsze wypija 120ml mleczka tak zjadla 180 ml (krejzolka)(krejzolka)

daisy5788
 579  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen

Odpowiedzi

aniula
powiem to co wczoraj...nic na sile...malenka sama ustali sobie rytm, krzyczala bo glodna, ale widac skoro tyle spala, to nie az tak bardzo(grins)(grins)(grins)
mammma
ja też uważam, że głód by ją wybudził. moja codziennie po przebudzenie od razu wciąga butlę mleka, chociaż ma 2,5 roku. dobrze, że córa Ci tak super śpi.
Edytka85
Zgadzam się z aniulą. I tylko pgratulować takiej królewny. Dba o mamę i pozwala jej się wyspać:)
nikap75
Dziewczyny!
Koleżanka poleciła mi książkę Annette Kast-Zahn, Hertmunt Morgenroth Każde dziecko może nauczyć się spać. Kupiłam ją w Merlinie , chyba kosztowała ok 20 zł , zaczełam właśnie ją czytać... polecam
isia8410
ja tak właśnie miałam mija malutka od drugiego miesiąca przesypiała cała noc i ja jej nie budziłam(grins)(grins)(grins) obie się porządnie wyspałyśmy(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.