Menu

Sen...

Dziewczyny mam pytanko, a mianowicie ile powinno spac roczne dziecko w dzien??? Ile spia czy spaly Wasze pociechy w wieku roczku..pozdrawiam...

monia2213
 615  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie sen

Odpowiedzi

Magdzik
Moja córcia ma 13 miesięcy i śpi zazwyczaj dwa razy dziennie po 1,5 godziny. Czasami druga drzemka jest krótsza, a czasam śpi tylko raz (1,5 godziny dziennie jej wystarcza)
lolita
Moj w tym tygodniu skonczyl roczek i spi 2 razy po 1,5 godzinki.Miesiac temu robil sobie jeszcze wieczorem ok 18 pol godzinna drzemke,ale teraz ona odpadla.Za to zasypia wieczorem juz o 19.
avilla1209
moje dziecko jak mialo rok spalo w dzien jakies 1,5 do 2 godzin zdazaly sie dni ze az 3 ale nie za czesto.
margie
moja spi do 3 godzin w ciągu dnia.
Anek
mój syn jak miał rok to spał dwa razy dziennie po 1-1,5h,a teraz spi raz,ale za to 2h,a ma 19miesiecy
emiliab
Mój synek spał ok. półtorej godzinki, czasami ciurkiem, a czasami rozkładał sobie na 2-3 dżemki. Teraz śpi już jeden raz.
izkalepszy
2 razy po 1.5 godziny
irekzboralski
Mikołaj spał 2 razy po 2 godz
Kasia011085
a mój w iągu dnia śpi około 40 minut..................ma 10 miesięcy....i od urodzenia tak miał!!!no pobudki nocne tak około 4-8 razy........(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
ADAMSKA98
moj spal i spi bardzo mało ,a ma 14 miesiecy
domiska
spi wtedy gdy jes spiace i nie ma regoly ile powinno spac roczne dziecko! tyle ile potrzebuje a kazde jest inne, moje nie spalo wcale przed rokiem , sasiadki si do dzis wiec to jest indywidualna sparawa.
domiska
spi wtedy gdy jes spiace i nie ma regoly ile powinno spac roczne dziecko! tyle ile potrzebuje a kazde jest inne, moje nie spalo wcale przed rokiem , sasiadki si do dzis wiec to jest indywidualna sparawa.
tlolek
3 godz czasem się trafi jak dużo chodzi kolejna drzemka 1,5 godzinki
bobonikos1
podobnie jak u dziewczyn 2-3 godziny
sweetnessa27
DZiecko w takim wieku powinno spać około 3 godzin w ciągu dnia.Jeśli śpi więcej,może mieć problemy z przespaniem całej nocy,kłopoty ze snem.
chwiejna
mój maluch śpi raz dziennie ok 2h
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.