Menu

sen

mam mały problem moje 2,5 letnie dziecko zbuntowało się na sen nie chce spać w dzień ale to jeszcze zrozumie ale wieczorem też potrafi tak brzęczeć że nie chce spać do 1 w nocy ale głowa mu leci

nastia24
 650  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat sen

Odpowiedzi

ulenka091987
a o której rano wstaje??
nastia24
wstaje o 7;30 -8;00
xkasiulax
wiesz moja ma 16 miesięcy...drzemka popołudiowa jest jedna i trwa!ja wiem?...z 40 minut mało:///....jakby mogła wogóle by nie spała,mam za dużo roboty w domu by nie przesypiać nocy co...budzi się z dwa razy .....nic na to poradzić nie mogę,,,tak jej zegar biologiczny tyka...i śpi kiedy chce,wstaje,je...kiedy ma ochotę .....trzeba przetrzymać!!!
xkasiulax
ano...moja też wstaje około 08..czasem pośpi do 08.30...i tyle (awve) chodzi spać,o 21...22 co zawsze po kapieli 08.30-spała://..niestety im starsza,tym mniej snu potrzebuje?!nie wiem...wiem,że tak jest i zmusić,ja do spania się nie da!śpi tyle ile potrzebuje!!...może ząbki dokuczają?
Renatka2019
Mój mały też tak miał ze 2-3 miesiące temu, i było to właśnie wtedy jak przestawał spać w ciągu dnia. Ale po pewnym czasie mu się unormowało, teraz ma 2 lata i 8 miesięcy i chodzi wieczorem spać o 19-20 a wstaje między 7 a 8 (czasem śpi dłużej).
welka
Tak samo miałam z moją w tym wieku,tyle że moja miała jakieś 1,5roku jak przestała spać w dzień.Teraz ma 3latka i 8mies i idzie sama spać o 20a wstaje koło lub po 8.Sama jestem w szoku,może u Ciebie też tak będzie.Trzymam kciuki!
aniol
moj od zawsze lubil pospac jak juz zasnal a z tym byl problem i jet do dzis wstaje o 8 a idzie spac o 22 najwczesniej ale lubi nawet po 23 ja juz sily niemam a on wariuje.
flame123
Weroniczka tez za snem nie przepadala w tym wieku i tak jej zostalo. Potrafila nie spac w dzien i zasuwac do 23. Wstawala podobnie do Twojego dziecka.
Wystarczylo jej, ze sobie posiedziala chwilke i juz miala zregenerowane sily(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.