Menu

sen 9-miesięcznego bobasa

cześć mamusie mój syn ma 9 miesięcy i ciągle budzi się w nocy i chce cycka czy wasze pociechy też nie przesypiają całej nocy a może macie sprawcone sposoby na przespaną noc(pout)

katarzynaprz
 729  6

Odpowiedzi

mala21
niepomogę, bo mój jak skończył miesiąc zaczął noc przesypiac, teraz zdarzy mu się ostatnio w nocy obudzic, ale po grymasi i spi, je dopiero rano
Matina
Gdy moja córka skończyła pół roku nie było żadnego jedzenia w nocy tylko woda. Przesypiała całe noce.
daryjka87poznan
Moja tez juz od conajmniej 4 mc przesypia całe noce.
mammma
odzwyczajaj od nocnych karmień. podawaj wodę do picia i sytą kolację (michę kaszki). niedługo włączysz do diety świeże banany, pieczywo, paróweczkę, jajecznicę i wtedy na pewno możesz zrezygnować z nocnych karmień.
Malwinka
mój synek też ma 9 miesięcy i jak zje butlę o 19 250ml. z kleikiem to potem je jeszcze o 24 w nocy zje ze 100ml. albo 150ml. to zależy ile potrzebuje potem je o 6.30 lub o 7.00 wiem że jeszcze potrzebuje w nocy jeść i dlatego mu daje próbowałam go wodą przepajać ale to nic nie dawało jak już nie będzie chciał w nocy jeść to po prostu wtedy będzie przesypiał całe noce
rozowa82
kobieto moja Zuzia ma 15 m,iesiecy i tylko pare razy przespała mi cąłą noc, więc trzymaj sie i pomyśl sobie ze juz bliżej końca budzenia sie w nocy niż początku(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.