Menu

sen dziecka

ile śpią Wasze pociechy w sezonie wiosenno-letnim, kiedy wieczorem jest długo jasno i od wczesnego poranka operuje słońce?
ja kładę swoją o 21.00 (2,5 roku) ale przebudza mi się już koło 4 rano, kiedy świeci słońce. zawsze latem spała beznadziejnie. też tak macie?

mammma
 846  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie sen pobudka zasypianie ranny ptaszek długość snu

Odpowiedzi

myszka838383
ja mojego 2-latka kłade spać między 20 a 20.30...jest jeszcze jasno ale Adaś zasypia bez problemu. Wstaje przed 7.00 chciaż ostatnio poszedl spać o 22 a wstał o 5.00 !!!!! ale to taki wyjatek. Raczej nie ma problemów ze spaniem. Drzemka natomiast kolo 12.00 i śpi jakieś 2 godz.
mammma
@myszka... moja to już prawie nie śpi w dzień. zdarza jej się to niezwykle rzadko. a to ranne wstawanie... masakra...bo wieczorem to też zasypia bez problemu.
moniczka
Mój idzie spac o 19 30 i nieprzeszkadza mu ze jest widno bo juz zmeczony spi do 7 czasami sie wczesniej obudzi
myszka838383
mammma..a mnie przeraza fakt że Adaś może niedługo zrezygnować z drzemki :/ chyba zwariuje (grins)(grins) bo jak mały zasypia to ja szybko sprzatam...gotuje obiad...zrobie sobie kawke i mam chwile dla siebie..bo przy nim nie bardzo sie da coś zrobić..
mammma
@moniczka... ja roletę zaciągam do samego dołu, a mam taką grubą podgumowaną specjalnie do sypialni. ale jak tylko słońce świeci, gdzieś szczeliną, zrobi się jasniej w pokoju, no to koniec spania...
mammma
@myszka... moja zawsze marnie spała w dzień... ja jak chcę coś zrobić w domu albo tu posiedzieć, to albo bajka, albo zabieram ją ze sobą do kuchni do krzesełka i mała rysuje lub ogląda książeczki... nie jest łatwo ale da się wytrzymać... oby Twój spał jak najdłużej... (grins)
myszka838383
2-latek koleżanki chodzi spać kolo 23.00..wstaje 10-11...drzemkę ma kolo15.00 i spi 3 godz
mammma
o rany, no ta ja mam naprawdę przechlapane...(krejzolka)
myszka838383
(grins)(grins)(grins)(grins)(grins) tylko że z nim to nie ma kiedy na spacer wyjsc..chodzi mi o syna kolezanki :D bo praktycznie pól dnia prześpi..:D
mammma
i tak źle, i tak niedobrze (grins) my mamy chciałybyśmy dziecka idealnego... (grins)(grins)(grins)
agnieszka79
moja niunia 22 miesiące idzie spac ok 22 i wsaje ok 7 nie raz ok 8(awve)
mammma
dziekuję Wam ślicznie za odpowiedzi (prezent)(kwiatek)(cukierek)
Anek
mój syn ma 16 miesięcy i chodzi spac koło 21 a wstaje przewaznie między 7 a 8 rano,też nie ma problemu ze spaniem,mimo,że jest teraz długo jasno:-))))
sheryl
mój chodzi spać o 21, wstaje 7-8.
moput
Moje maluchy idą spać około 21. Marcelina w tygodniu gdy może spać do 8.00 by zdążyć do przedszkola, niechętnie da się budzić ale w weekendy jakoś o 7.00 już wyspana :)) Wojtek natomiast wstaje około 7.00 gdy ma "dobrą" noc a gdy często się budzi to lubi pospać dłużej. I on około 12.00 na dwie godzinki jeszcze zasypia. Zasłaniam rolety ale dla moich dzieciaków to, że jest widniej nic nie znaczy, jak chce im się spać to śpią :))
mammma
No to wszystkie macie luksus... (grins)(grins)
Dziękuję za odpowiedzi (prezent)(prezent)(prezent)
Pozdrawiam serdecznie (awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.