Menu

Sen dziecka

Mamusie/ Tatsiowie....zaczne od poczatku... we wrzesniu przestawilam Majke na butle (miala wtedy 16m-cy), zrobilam to poniewaz przebudzala sie w nocy i mogla nie spac od 3 do 6 godziny nad ranem. Bylo w miare oki, przebudzala sie na siku nocne i zdarzalo sie ze zasnela po pol godziny- godzinie ale zazwyczaj zasypiala tuz po zalatwieniu sie. Ale to co sie dzieje od 3 dni jest straszne...wracaja czasy gdzie byla na piersi. Budzi sie i nie chce zasnac przez 2 godziny. Glodna na pewno nie jest. Wypija butle mleka nna noc i jeszcze okolo 180 ml w nocy jak zawola. Spi z nami. Nie wiem co robic zeby przesypiala cala noc. Mozecie poradzic co zrobic aby przesypiala ona nocke?? (kwiatek)

maminka
 667  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem sen dziecko noc

Odpowiedzi

Beki
Zęby ? Choroba ?
Przeczekac. Minie. Cierpliwości.
maminka
Choroba raczej nie...zeby zawsze objawialy sie inaczej... cierpliwosc...o 3 nad ranem szybko sie konczy... :) Dzieki Beki(kwiatek) Mam nadzieje ze dam rade :)
xkasiulax
moja na zęby reaguje różnie,czasem przechodzi łagodniej,a czasem,o wiele ciężej:/stawiam na zęby.Vanessa gdy nie ząbkuje,potrafi o 04-obudzić się,i zacząć bawić:0..Minie!(awve)
Beki
maminka moja ma 1,5 roku, a jeszcze NIGDY nie przespała całej nocy (grins)
Majaaaaaa0000
moja od roczku jak skończyłą jeść w nocy przesypia całe noce...i budzi się jak nie może np smoczka znaleśc gdzies jej wsiąknie.tak to mam bosko ze spi całe noce...nawet jak jest chora...a o zębach nie wspomnę bo nawet nie wiem co to płaczące dziecko podczas ząbkowania...nawet wtedy nie jęczy...(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.