Menu

sen dziecka

Ile miały Wasze dzieciaczki jak przestały spać w dzień? moja 19 miesięczna Natalia od kilku dni nie śpi w dzień a jak już uśnie prawie że na siłę to pośpi chwilkę i mam wrażenie że zakańcza swoje drzemki w dzień a chodzi taka marudna że nie można w domu wytrzymać

JUSTYNA300511
 708  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem dziecko spanie

Odpowiedzi

renata29
Igor też tak miał przez jakiś czas.Pierwszy dzień bez drzemki jak miał ok.1,5 roku,potem co jakiś czas kilka dni nie spał,ale teraz znowu powrócił do drzemek.Dziś chyba znowu nie uśnie bo nawet nie myśli o spaniu :)
meg1601
Mój synek nadal lubi się drzemnąć w ciągu dnia choć ma już 33 miesiące, ale tak sobie myślę że nic na siłę. Jak nie chce spać to nie, połóż ją wcześniej wieczorem. A może jej przejdzie dzieci mają różne okresy.
emikacpi
2,5 r. Pozniej 3,4 razy w tygodniu sie zdarzało.
Zana
moja ma prawie 4 lata a i nadal często potrzebuje drzemki za dnia
Nula139
Moja 4 latka prawie codziennie śpi w dzień.W dni powszednie jest to leżakowanie w przedszkolu,natomiast w weekendy prawie zawsze ucina sobie drzemkę.
lola86
miała 9 miesięcy jak całkiem zrezygnowała z drzemek
iwona1985
Córcia miała 22 miesiące.
korek221
Grześ miał 4 lata;)
sque
Moja córa ma 3,5 roku i w przedszkolu zawsze śpi na leżakowaniu a od piątku do niedzieli zawsze jeszcze w domu śpi nawet po 2-3 godziny, choć jakieś 1,5 roku temu przez 2 tygodnie wogóle nie spała i też już myślałam, że to koniec spania w dzień, ale jednak powróciła. Choć zdarzają się dni gdzie nie śpi wogóle w dzień np dzisiaj. Ale za to na noc idzie spać 19-20 choć wcześniej (zanim poszła do przedszkola) zdarzało się że kładła się spać o 22-24 jak w dzień porządnie pospała. Oj rozpisałam się.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.