Menu

Sen niemowlaczka

jak śpią wasze maluszki? Bo moja Juleczka ma bardzo płytki sen, tylko się koło niej przejdzie, ktoś zapuka do drzwi, lub krzyknie pod oknem ona już się budzi. Najgorzej jest rano jak zaczynają jeździć samochody. Godzina piąta i po spaniu.

natka86
 794  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta sen niemowle

Odpowiedzi

sylwetka84
moja mala prawie wogole nie spi!!! tylko jak jest przy piersi. ale za to od 19 do rana jest spokoj (z przerwami na karmienie, ktore jest co 2 godz)
natka86
Ja nie mam ciszy w domu - naprawdę i wcześniej było ok, a teraz ona ma naprawdę płytki sen, zawsze gdzieś szła pralka czy leciało radio. A teraz budzi ją dosłownie wszystko. Mam nadzieję, że to przejdzie.
sylwetka84
a jesli chodzi o zasypianie to musi byc wlaczona muzyka. mozemy przy malej rozmawiac a nawet odkurzac!!! tylko kto w nocy odkurza!!!
ania25
Moja mała ma w nocy głęboki sen tylko budzi się na karmienie a tak w dzień tylko te naprawdę głośne hałasy ja budzą
monia01081985
moja córka na pocątku tez miała leki sen ze wystaczyło stuknąc i juz nie spi, dziecko na początku zawsze jest wyczulone na chałasy, ja moją córeczkę nauczyłam tak by spała nawet przy chałasie. w momęcie snu dziecka zachowywałam się tk samo jak nie śpi sprzątałam gotowałam i moja córka się przyzwyczajiła do różnych dzwięków dziś jak ona śpi to ja moge miec włączoną muzyke, okurzacz nic ją nie jest w stanie obudzic i myśle ze to jest dobry sposób, bo ty możesz wspobodnie się poruszac a dziecko śpi spokojnie nawet w hałasie. pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.